• bilgi@istesivas.com

ZİLİFLER YAPI MİMARLIK

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
499 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: DURSUN ZİLİF
  • ADRES: Atatürk Mah. Alemdağ Cad. No:105 /7 Ümraniye / İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 328 9558
  • NERELİ: DOĞANŞAR / Eskiköy Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Binalarımızda dayanıklılık Zilif Yapı ‘nın vazgeçilmez bir ilkesidir. İnşa yapılacak alan jeofizik mühendislerimiz tarafından kontrol edilerek, jeosal yapısı ortaya çıkartılır. Bu sayede bina en sağlam toprak yapısı üzerine kurulur.
Profesyonel kişiler, kişilik olarak tutarlı ve herkese öncülük eden insanlardır. Sergiledikleri davranışlar ile bütün iş arkadaşlarına örnek olurlar. En gergin konuları bile sakinlikle karşılayabilme, diğerlerinin sorunlarına çözüm bulma konusunda yetenek sahibidirler. Zilif Yapı ailesi profesyoneldir.7
Firmamızın en önemli değerdir tecrübeli olmak. Tecrübe bir olaya ya da konuya, maruz kalmak veya müdahil olmak yoluyla, hakim ve hazırlıklı olmaktır. Yani daha önce o konuyu veya olayı yaşamış, görmüş veya tatmış olmaktır. Deneyim sözcüğüyle eş anlamlı, deney ve görgü sözcükleriyle yakın anlamlıdır. Bilimdeki “deney” ile yakın ilişkidedir. Bilim insanları bir bilgiyi sınayarak, gerçek hayatta deneyerek ölçerler. Oradan edinilen bilgi daha sonraki bilgilere ışık tutar. Tecrübe de böyledir. Hayatta yaşadığımız her şey iyi yorumlanırsa geleceğe ışık tutar.
Takım çalışması, çalışanların yeteneklerinin geliştirilerek, kendi faaliyetlerine ilişkin kararları kendilerinin almalarını ve kendi amaçlarını kendilerinin belirlemesini esas alır. Takım temelli bir örgütte yönetim kademelerinin azaltılması, bilginin tüm çalışanlar tarafından paylaşılması, performansın yönetim tarafından değil çalışanlar tarafından değerlendirilmesi, yöneticilerin kontrolden çok bir tür antrenörlük görevi üstlenmeleri söz konusudur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.