• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
328 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ADEM KAYGUSUZ
  • ADRES: Abdi İpekçi Cad. Hançer Sok. No : 56-57 Bayrampaşa / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 493 2558
  • NERELİ: ZARA / Ütükyurdu Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Zara Demir Çelik 2004 yılında Adem Kaygusuz ve Kenan Macit tarafında Demir Çelik ürünleri satışını ve işlemesini yapmak amacıyla Bayrampaşa / İstanbul’da hizmete başlamıştır. Zara Demir Çelik kuruluşundan buyana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak talaşlı imalat sanayisinde kullanılmakta olan, özellikle Vasıflı Çelik ve Takım Çelikler ürünlerinin tedarikçiliğini yaparak müşterilerine hizmet vermektedir.
Vasıflı Çelik ürünleri ; Sıcak İş Takım Çelikleri, Soğuk İş Takım Çelikleri, Plastik Takım Çelikleri, Yüksek Hız Çelikleri, Otomat Çelikleri, İmalat Çelikleri, CK 45 İmalat Çelikleri, Islah Çelikleri, Semente Çelikleri,Transmisyon Milleri, Soğuk Çekme Lamalar, Çelik Çekeme Borular gibi ürün gruplarının istenilen ölçü ve ebatlarda kesiminin yanı sıra Temizleme ve Taslamasını yaparak hizmet vermektedir.
Temizleme ve Taşlama; Zara Demir Çelik 2014 yılından itibaren yaklaşık 200 m2’lik yeni bir yatırım yaparak Borwek, Freze ve Taşlama makinalarının parkurunu kurarak satışını ve kesimini yapmış olduğu çelik ürün gruplarının müşterilerinin talepleri doğrultusunda temizlemesini ve taşlamasını yaparak hazır set halene getirilerek hizmet vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.