• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
269 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: YÜKSEL KILINÇ
  • ADRES: PİYALE PAŞA MAH. OSMANOĞLU SOK. NO: 9 BEYOĞLU İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 253 3636
  • NERELİ: ZARA / Beypınarı Köyü
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

YÖN Radyo

sevgi ve dostluk duygularını güçlendirmek, özgür düşünce ortamını geliştirmek amacıyla kuruldu. Toplumumuzun bütün renk ve güzelliklerini tanıtmak, geçmiş ile gelecek arasında köprüler kurulmasına katkı sağlamak anlayışıyla yayın hayatına başladı. YÖN Radyo, özellikle kültür-sanat faaliyetleri yürüten kuruluşların tanıtımı ile halk kültürünün yaygınlaşmasını hedefleyen açık bir köprüdür. Yeni dinleyici kitleleri ile buluşarak, sürekli büyümeyi hedefleyen YÖN Radyo’nun en büyük kıvancı , türkülerimizin her yerde yankılanarak yaygınlaşmasıdır. Sizi de bu kıvanca ortak olmaya davet ediyorum.

Halk müziği ağırlıklı yayın yapan YÖN Radyo, 1994 yılında ” Türkiye’nin ilk Türkü Radyosu” olarak kuruldu. Programlarını sürekli zenginleştiren ve yayınlarını genişleten radyomuz dinleyicileri ile yakın bir bağ kurmayı başardı. YÖN Radyo’da Anadolu türkülerinin özel bir yeri vardır. YÖN Radyo, müzik programlarının yanı sıra haber ve bilgilendirici programlara özel yer veren öncü bir radyodur.

YÖN Radyo, Anadolu’nun en ortak değeri türkülerimizi kuşaktan kuşağa aktaran önemli bir köprüdür. “Türküler Artık Her Yerde” sloganıyla yola çıkan YÖN Radyo , Anadolu’nun farklı kültürel renklerini dinleyici ile buluşturmuştur. YÖN Radyo, Anadolu’nun Türküsünü, Dünyanın Türküsü ile tanıştıran bir radyodur.YÖN Radyo, dünyanın en zengin folklor birikimine sahip Anadolu’nun ezgilerini, türkülerini evrensel kültüre taşımaktadır.

YÖN Radyo, günün her saatinde, evde, yolda işyerinde, özel ve ortak alanlarda geniş bir dinleyici kitlesi tarafından dinlenmektedir.Kuruluşundan bu yana İstanbul’da en çok dinlenen ilk 10 radyo arasında yer alan YÖN Radyo, halk müziği ağırlıklı yayın yapan radyolar arasında sürekli ilk sıradadır.

Gelişen teknoloji ile ilişkilerini sanal ortama taşıyan YÖN Radyo, yonradyo.com.tr, facebook, twitter ve ınstagram gibi sosyal medya üzerinden dinleyicileri ile etkileşimli bağ kurmaktadır. YÖN Radyo, başta sivil toplum kuruluşlarının sosyal sorumluluk projeleri olmak üzere çok sayıda konser ve etkinliğe sponsor olarak katılmakta, destek vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.