• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
348 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AHMET YILDIRIM
  • ADRES: ESKİ HABİBLER MAH. DEMİRCİLER CD. NO.-28 HABİPLER SULTANGAZİ İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 595 1586
  • NERELİ: ZARA / Ilıca Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1986 yılında İstanbul’da kurulmuş ve çeyrek asırdır 6000 m²’lik üretim tesisinin bulunduğu İstanbul Habibler’de 70 kişilik geniş kadrosuyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Üretim faaliyetlerinde akrilik, yün, viskon, pamuk ve çeşitli özel iplikleri itinayla seçen ve en iyi boyahanelerle çalışmayı ilke edinmiş olan firmamız, bugün itibariyle yuvarlak örme kumaş imalatına yönelik geniş makine parkuru ve raşel kroşe dikiş makinası ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız sürekli yenilenen yüksek kapasitedeki modern makinelerle donatılmış üretim tesisinde, özgün tasarımları ve seçkin teknik desteği ile lider firmalarından biri olduğu fantazi örme kumaş imalatının yanı sıra hatasız ve hızlı üretimin, kalitenin önem kazandığı her türlü standart örme kumaş alanında iç ve dış piyasaya yönelik üretimlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Fantazi örme kumaş alanında sürekli yenilediğimiz kumaş kalitelerimizi (süprem, iki iplik , üç iplik , elektronik jakar, kapitöne, links ,interlok jakar) hem yenilenen showroom ve mağazamızda hem de müşterilerimize yönelik ziyaretlerimizde sergilemekteyiz.

Türkiye’nin en iyi hazır giyim firmaları ve lider tekstil şirketler) ile çalışan ve bu doğrultuda en iyi iplikçiler ve boyahanelerle çalışmayı ilke edinen firmamız özellikle Avrupa’ya kumaş ihracatı da gerçekleştirmektedir. Bu hedefler doğrultusunda INDITEX, gibi uluslararası standartları belirleyen firmaların denetimlerinden başarıyla geçmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.