• bilgi@istesivas.com

VAHDET MAK.TEKST.SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞT.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
366 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: METİN YILDIZ
  • ADRES: Yalçın Koreş Cad. Fidan Sok. No:2/5 Yenibosna / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 657 2115
  • NERELİ: ZARA / Canova Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Vahdet Tekstil Makine, yuvarlak Örgü makinelerinin tamir, bakım, servis ve dişli imalatlarını yaparak Türk Tekstil sanayisine hizmet amacıyla 1986 yılında kurulmuştur. Firmamız, ilerleyen yıllarda Yuvarlak Örme makinelerinin çağlık sistemlerinin üretimine de başlamış ve bu çalışmalarını artan kapasite ile devam ettirmiştir.

Halen yuvarlak örme ve çorap makinesi, çardak sistemleri ile çelik ve mekik üretimini yapan Vahdet Tekstil Makine “TÜP EN MAKİNALARINIZI AÇIK ENE ÇEVİRİYORUZ” sloganı ile ürün gamına yeni bir anlayış katmıştır. Böylece, ülkemizde üretim yapan örme firmaların makinelerini revize ederek üretim kapasitelerini ve bütçelerini onarmakla kalmayıp ayrıca ithalatın önünü de keserek ülke ekonomisine olumlu ve de küçümsenmeyecek miktarda katkıda bulunmuştur. Yapılan bu yeni çalışma ” FAYDALI MODEL” belgesi ile tescillendirmiştir.

Firmamız, ülkemizin kalkınmasında hususi bir yeri olan tekstil sektörüne imal ettiği kaliteli ve de yüksek performanslı makinelerin yedek parçaları ve satış sonrası teknik desteği ile katkıda bulunmaktadır. Yuvarlak Örgü makineleri yedek parçalarının kaliteli imalatını gerçekleştirmek amacıyla teknolojideki son gelişmeleri yakından takip ederek, yapılması gereken her türlü teknolojik yatırımlarını (CNC dik işleme ve CNC tel erezyon tezgâhları makinesi ) gerçekleştirerek üretim kalitesini artırmıştır.

Firmamız, tekstil sanayisinde kullanılan ve örgüde kritik önem taşıyan parçalar ürettiği için kaliteyi daima birinci planda tutmakta ve bu konuda da azami titizlik göstermektedir. ” ÖNCE KALİTE” her zaman firmamızın değişmez unsuru olmuştur.

Bir örgü tesisinin gereksinim duyduğu bütün malzemelerin temin edilebileceği showroom mağazalarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Vahdet Tekstil Makine sunduğu kaliteli hizmetin sürekli hale gelebilmesi maksadıyla 2004 yılı başında kurumsal yapılanmasını tamamlamıştır. Firmamız, bünyesinde bulunan Çardak, Çelik ve Mekik, Torna ve Tamir-Bakım departmanı ile Mağaza satış departmanlarına satış ve pazarlama birimini de ilave ederek bölgesel bazlı satış ekiplerini oluşturmuştur.

Vahdet Tekstil Makine istikrarlı büyümesinin ardında; piyasa gereksinimlerini iyi irdeleyebilmesi, teknolojik gelişmeleri yakından izlemesi, insan kaynaklarını etkin bir biçimde değerlendirmesi, personeline gerekli eğitimlerin verilmesi ve bilgiyi tabana yayma politikası gibi faktörler yer almaktadır.

Kurum olarak hedefimiz, önümüzdeki yıllarda istikrarlı büyümemizi ve yeniliklerde öncü olmayı sürdürerek Türkiye’nin dünya tekstil sektöründeki gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Daha nice yeniliklerde buluşmak üzere…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.