• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
442 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: COŞKUN YILMAZ
  • ADRES: H. Rıfat Paşa Mahallesi, Okmeydanı Perpa Ticaret Merkezi Elektrokent A Blok Kat: 5 No : 126- 128, Şişli, 34384 Şişli/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 320 7939
  • NERELİ: ZARA / Söğütlü Köyü
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

UĞURCAN, 1991 yılında alanında en yeni ve kaliteli hizmeti vermek amacıyla şahıs firması olarak ticaret hayatına başladı. Kuruluş tarihinden bu yana UĞURCAN kendi sektöründe gün geçtikçe yükselen bir performans yakaladı ve büyük projelere imza attı.

UĞURCAN, 1999 yılında ,kurumsallaşma gerekliliğini hissederek şahıs firmasından Limited Şirkete geçiş yapmıştır.

UĞURCAN’ın prensipleri arasında ilk olarak siz müşterilerimizle sürekli diyalog halinde olarak sizlere kaliteli ve çağdaş hizmetler sunmak. Bu amacımız doğrultusunda teknolojiyi ve gelişmeleri sürekli takip ederek tüm kolaylıkları sizlerin hizmetine sunmaya çalışıyoruz.

Hiç şüphesiz ki bu hedeflere ulaşmanın yolu teknolojinin yakın takibinden geçmektedir. Bu bilinçle her düzeyde çalışanlarımızın kendi konularında uzmanlaşmalarına ve gelişimine özen gösterilmektedir.
UĞURCAN’ da başarısının altına hedeflerinin doğru olduğuna inanan, takım çalışmasının önemini kavramış, şirketin değerlerinden taviz vermeyen, ilkeli ve dürüst bir ekip yatmaktadır. UĞURCAN’ ın gelecekteki başarılarının da şirket değerlerimize sahip çıkan bu ekibin eseri olacağına inanmaktayız

Siz değerli müşterilerimize bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.