• bilgi@istesivas.com

ÜÇEL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
785 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HÜSEYİN ŞAHİN
  • ADRES: Atatürk Oto Sanayi St. 1. Kısım No: 24-25-27 Maslak / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 346 1717
  • NERELİ: SUŞEHRİ / Merkez
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Üçel Otomotiv San Tic Ltd Şti 1982 yılında Hüseyin ŞAHİN tarafından Aksaray İstanbul’da kurulmuştur. 1992 yılında ikinci şubesini Seyrantepe de, 1998 yılında Maslak Atatürk Oto Sanayi sitesinde üçüncü şubesini açmıştır. Gelişen ve sürekli değişen piyasa şartları neticesinde şirketimiz yine otomotiv sektörünün bir diğer hizmet kolu olan servis işletmeciliğine 1999 yılında Avcılar’ da başlamıştır. 2002 yılında Bostancı’ da bir şube açarak İstanbul Anadolu yakasında şubeleşmenin önünü açmıştır Yine 2002 yılında Sultanbeyli’ deki kendi binasında Anadolu pazarına yönelik olarak toptan bölümünü faaliyete geçirmiştir.

Firmamızın 2003 yılında Sultanbeyli’ deki binasında grup firmamız olan ÜÇEL YEDEK PARÇA A.Ş.’yi kurmuştur. 2010 yılında Ankara ilinde şube açarak Anadolu pazarına İstanbul’un yanında Anadolu’nun kalbinden de hizmet vermeye başlamıştır. 2012 yılında Bağcılar Güngören sanayi sitesindeki şubesini açarak bu şubeyi de İstanbul’daki şubelerinin arasına eklemiştir.2017 yılında Samsun da yedinci şubemizi açarak Karadeniz bölgesindeki müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.2017 yılında Kayseri de yeni şubemizi açarak şube sayımızı sekize çıkarmış bulunmaktayız.

Bugün itibariyle İstanbul’ da Sultanbeyli, Bostancı, Maslak, Avcılar, İkitelli şubeleriyle, Anadolu da Ankara ve Kayseri şubesiyle Karadeniz bölgesinde Samsun şubemiz ve 110 çalışanıyla müşterilerine hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktayız.

Büyüyen ve sürekli gelişen, yenilikleri yakından takip eden firmamız kurumsallaşma yönündeki en büyük adımlardan birini atarak 2.2.2017 tarihinde unvanında nevi değişikliğine giderek ÜÇEL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş olarak hizmet veremeye devam etmektedir.

Türkiye’de Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Porche , Opel ve Chevrolet marka araçların yedek parça pazarında liderliğini sürdürmektedir.

Şuanda firmamız Avrupa’nın değişik ülkelerinde orijinal parça üretimi yapan 45 firmadan ithalat yapmaktadır. İthalatını yaptığı ürünleri şubeleri aracılığı ile müşterilerimize sunmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.