• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
222 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: 1965
  • ADRES: KERESTECİLER SİTESİ FATİH CADDESİ KALENDER SOKAK. NO: 17 34173 MERTER / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 637 1757
  • NERELİ: ZARA / Merkez
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1965 yılında kurulan firmamız 1977 yılına kadar otobüs ve minibüslere servis hizmeti vermiştir. 1977 yılında faaliyet konusunu tamamen değiştiren firmamız, Magırus minibüsler için diferansiyel üretmeye başlayarak imalat sektöründe yerini almıştır.

1977 yılından bu güne kadar ürettiğimiz 10.000 adedin üzerinde diferansiyel üstün performansla hizmet vermektedir.

Faaliyet alanını ve imalat portföyünü gün geçtikçe genişleten firmamız, minibüsler için üretmiş olduğu komple diferansiyel ve yan ürünlerine ilave olarak bahçe tipi traktörlere ait römorklar için özel diferansiyel imalatını da gerçekleştirmiştir. Bu tip römorka sahip bir bahçe traktörü, 4X4 çekerli hale gelebilmektedir.

1993 yılından itibaren hizmet verdiğimiz sektör yelpazesine gıda sektörünü, 1997 yılından itibaren de gıda ambalaj sektörünü ekleyen firmamız, ürün gamına Vidalı Ambalaj Dolum Makineleri ile ekmek fırınlarında kullanılan Kestart, Konik Çevirme ve Baston Makinelerine ait yedek parçalarını da ilave etmiştir. Ayrıca servisimizde bu makinelerin komple revizyonları da yapılmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinen firmamız, fırın makinelerinin imalatı konusunda ülke çapında üretim yapan ve yurt dışında da kendini kanıtlamış çeşitli yerli makine imalatçılarına da yedek parça üretimi yapmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.