• bilgi@istesivas.com

TRANSAY TAŞIMACILIK

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
674 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HALİM AYDIN
  • ADRES: Esentepe mah.Büyükdere cad. No:113 Dostlar Apt. Kat:3 Şişli - İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 275 3003
  • NERELİ: ZARA / Kuşçu Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1989 yılında çıktığımız bu yolda, insan taşımacılığının önemi ve zorluğunun bilinciyle edindiğimiz tecrübeyi müşterilerimize yansıtıyoruz. Bu kalite anlayışımız iş dünyasının önde gelen bir çok kurumu tarafından tercih edilmek, işlerimizi daha ileriye götürmek için daima bize itici bir güç olmuştur.

Öncelikle ifade etmek isterim ki; Transay, güçlü finansal yapısı ve sürekli büyüyen 6.500 araçlık geniş filosuyla, önümüzdeki yıllarda da vizyonu gereği ihtiyaç duyulan her noktada var olacak, sektörde öncü olma konumunu pekiştirecektir.

Bu doğrultuda, hizmet sektörünün gerekliliği olarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeni yatırımlar yapıyoruz. Yapmış olduğumuz bu yatırımlarla çağımızın getirdiği ileri teknolojiyi tüm imkanlarımızla kullanıyor ve sektöre uyarlayarak servis taşımacılığında daima yeniliklere öncü olmaya devam ediyoruz. Taşıdığımız insanların evlerinden işyerlerine, iş yerlerinden evlerine güvenli ve huzurlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamak bizim her daim öncelikli görevimizdir. Bu yönde gerekli tedbirleri aldığımız gibi, sürekli yenilenen filomuzla müşterilerimize rahat ve konforlu taşımacılık hizmetini sağlamaya devam edeceğiz..

Transay olarak; bizi bugünlere getiren tüm değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımla,
HALİM AYDIN
Yönetim Kurulu Başkanı

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.