• bilgi@istesivas.com

TRANS-TAÇ NAKLİYAT

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
415 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HÜSEYİN BUDAK
  • ADRES: HÜRRİYET MAH. DR.CEMİL BENGÜ CAD. NO:9 ÇAĞLAYAN KAĞITHANE İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 230 5606
  • NERELİ: ZARA / Gümüşçevre Köyü
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

1977 yılında kurulan TGL Transtaş, kurulduğu günden bu yana ilkeleri, etik değerleri önde tutan yeniliklere daima açık hizmet anlayışı ile bilgi ve becerisini sürekli artırmış ve dünyada sayılı lojistik firmaları arasında hak ettiği yere ulaşmıştır.

İlk yıllarda karayolu taşımacılığı konusunda kendi filosu ile faaliyet gösteren Transtaş, ilerleyen yıllarda müşteri ihtiyaçları doğrultusunda deniz, hava ve demiryolu taşımacılığı alanlarında da yapılanarak lojistik ihtiyaçlara komple hizmet veren bir düzeye ulaşmıştır.

Ağır ve geniş yüklerin de taşıma organizasyonlarını gerçekleştirmeye başlayan Transtaş, edindiği büyük tecrübeler sonrası büyük ve prestijli projelerin tüm lojistik aşamalarında hizmet vererek proje lojistiği konusunda ilk tercih edilen şirketler arasında yerini almıştır.

Transtaş, şu ana kadar birçok farklı sektöre ait büyük projelerin lojistiğini üstlenmiştir. Elektrik santralleri, havaalanları, fabrikalar, köprüler, hastaneler, müzeler, camiler, alışveriş merkezleri, üniversiteler, altyapı ve ve üstyapı projelerinin lojistiğini başarıyla tamamlayan Transtaş, uluslararası arenada en güvenilir proje lojistiği firmalarından biri olmuştur.

İstanbul, Doha, Düsseldorf, Priştine, Kosova, Dammam ve Kahire’de kendi ofisleriyle ve deneyimli ekipleriyle faaliyet gösteren Transtaş, dünyanın diğer önemli bölgelerinde de acentelikleriyle hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti ve bitirme sertifikaları halen Transtaş’ın en büyük motivasyon kaynağıdır. Cesaret, dürüstlük, etik değerler, modernizm, uzmanlık, şeffaflık ve kalite, en önemli başarı araçlarıdır.

2017 yılında 40. yılını kutlayan Transtaş; güçlü kadrosu, sahip çıktığı ilkeleri ve değerli müşterileri ile ileriye doğru güvenle yürümektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.