• bilgi@istesivas.com

TEKTAŞ MÜHENDİSLİK

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
353 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: TALİP TAŞ
  • ADRES: Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi A-Blok 6. Kat No: 561 PK.80270 OKMEYDANI / ŞİŞLİ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 222 8728
  • NERELİ: ZARA / Ekinli Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

KURULUŞ :
TEKTAŞ MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Şubat 1998 tarihinde faaliyetine başlamış, öncelikle Aygaz A.Ş.’nin sözleşmeli müteahhidi olarak LPG Dökmegaz sistemlerinin kurulması faaliyetlerinde bulunmuş, 2001 yılından itibaren çok hızlı bir şekilde yaygınlaşan ve LPG’ye göre çok daha ekonomik olan Doğal gaz’ın, LPG ‘ nin yerini almaya başlamasıyla doğal gaz dönüşüm tesisatı müteahhitliği için BOTAŞ’tan yetki belgesi alarak 2001 yılından itibaren doğalgaz dönüşüm müteahhitliği birinci sıradaki işimiz olmuştur.

Endüstriyel tesislerin doğalgaz dönüşümleri için EPDK’dan ve yerel gaz dağıtım şirketlerinden olan İGDAŞ, PALGAZ, İZGAZ, ÇİNİGAZ, BEYGAZ, KARAMANGAZ gibi özel şirketlerden de yetki belgelerimiz bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ :
Botaş doğal gaz’ının ulaşamadığı bölgeler için LNG sistemi kurma faaliyetlerimiz ve LPG yedekleme veya mevcut LPG sistemlerine periyodik bakım, test ve belgeleme faaliyetlerimizde şirketimizin öncelikli faaliyetleri arasında bulunmaktadır.

HEDEFİMİZ :
30 Yıllık deneyim ve bilgi birikimi ışığında emniyetli, güvenilir, kaliteli, standartlara harfiyen uyan, çevre ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket politikamızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.