• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
184 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ŞEVKİ TALHA ÇİMEN
  • ADRES: ESKİ KALE MAH. BANKALAR CAD. SEFA İŞ MERKEZİ KAT: 5 NO: 402 Merkez / Sivas
  • TELEFON: 0 (850) 305 7153
  • NERELİ: SİVAS / MERKEZ / MERKEZ
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 23:59
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Tekno First kaliteli hizmet ve üst düzey müşteri desteği sunarak, müşterilerine yüksek marka kalitesi kazandırma yolunda, profesyonel yazılımlarıyla, yenilikçi PR anlayışıyla ve üstün performans sunucu özellikleriyle hizmet vermektedir.

İşletmelerin ticari hayatını şekillendiren web tasarım ve dijital reklam çalışmalarını günümüz çağına uygun ve yenilikçi bakış açısıyla hazırlayıp işletmelerin dijital markasını en iyi şekilde faaliyete geçirmek vizyonu ile Tekno First 2019 yılında kurulmuştur.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüştürecek, sınıfının en iyisi yazılımları ve sunucuları bünyesinde barındıran Tekno First çalıştığı alanlarda küresel bir lider olma hedefiyle günden güne kendini geliştirmektedir.

Web tasarım, hosting(sunucu), E-Ticaret danışmanlığı, kurumsal kimlik ve logo tasarım, sosyal medya danışmanlığı, profesyonel video çekimi ve montajı, dijital reklam danışmanlığı, siber güvenlik hizmeti olmak üzere 8 sektörde faaliyet gösteren Tekno First mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknolojik alanındaki yeni yatırımlarıyla büyümesini sürdürmektedir.

Tekno First’ün ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve profesyonelliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, yalnızca Türkiye değil başta Hollanda ve Almanya olmak üzere yurt dışında işbirlikleri ve müşterileri bulunmaktadır.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Tekno First sektöre öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, hizmetleriyle ülke ekonomisine ve teknolojisine katkı sağlamaktadır.

Kurumsal Bilgiler
TEKNO FİRST BİLİŞİM / WEB PORTALI FAALİYETLERİ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • mehmet sefkatli 18 Ağustos 2023 07:01 CEVAPLA

    inanın bana boyle kalitesiz bir firma gormedim . 1 senelik vds sunucu aldık .sunucuyu kuramadılar 1 hafta ve paramı iade ettiklerini soylediler ama malesef param gelmemis . 2 kuruş fazla verip baska firmalar ile calısmak lazım