• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
369 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HASAN DELEN
  • ADRES: Karayolları Mah. 565 Sok. No: 6 Küçükköy/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 617 7953
  • NERELİ: ZARA / Yapak Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1977 yılında Beyoğlu’nda kurulan Tek Reklam, mağazacılık sektörü başta olmak üzere tekstil, otel, inşaat ve sağlık gibi birçok farklı sektörde faaliyet göstererek hammaddeyi, tasarımcılarımız ve ustalarımızın ellerinde amacına yönelik olarak müşterilerimize yüksek fayda sağlayan ürünlere dönüştürüyoruz.

Hasan Delen’in reklamcılık sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği bilgi ve tecrübeleriyle liderliğini yaptığı Tek Reklam, şu anda 1200m2 kapalı alanda, son teknoloji ile donatılmış makine parkuruna sahip fabrikasında açık hava reklamcılığı için her türlü ürünü üretebilen tedarikçileri ile birlikte Türkiye’deki reklamcılık sektörünün tecrübeli ve profesyonel firmasıdır.

Özellikle mağaza, tekstil, otel, sağlık ve inşaat sektörleri için reklam panoları ve pleksi ürünlerin yapımında uzmanlaşan Tek Reklam, en kompleks projelerde dahi müşterilerine tasarım, üretim, montaj ve teknik destek konularını bir arada sunan anahtar teslim çözümler geliştirebilmektedir. Tek Reklam’ın ürettiği dev tabelalar, totemler, estetik mağazacılık çözümleri gibi bir çok farklı başlıkta sahip olduğu referanslar, Tek Reklam’ın yeterlilik bakımından Türkiye’nin her noktasında faaliyet gösterip kabul görmesini sağlayan unsurlardır.

Tek Reklam olarak sizlere güven veren portföyümüz ve referanslarımızdan aldığımız destek ile daima daha yenilikçi, teknolojik ve fayda sağlayan ergonomik çözümlere yöneliyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.