• bilgi@istesivas.com

SUMAK MAKİNA YEDEK PARÇA SAN

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
255 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ORHAN İNGÜN
  • ADRES: Rami Kışla Caddesi, Emintaş 3 Topçular Sanayi Sitesi No:140-141, Topçular/Eyüp/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 674 1014
  • NERELİ: ZARA / Zoğallı Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sumak Makina, ilk olarak 1981 yılında Mak. Müh. Orhan İNGÜN tarafından kurulmuştur.

Kuruluş öncesinde, gerek özel sektör, gerek kamu kurum ve kuruluşlarında “İşletme ve Teknik Müdürlük”, “Fabrika Müdürlüğü”, “İşletme Bölge Şeflikleri” gibi görevleri üstlenmiştir. Bu süre zarfında, birçok farklı alanda çalışmış olmanın kazandırdığı bilgi, tecrübe ve deneyimle serbest çalışma hayatına atılmaya karar vermiştir.

2003 ve 2005 yıllarında kendisine katılan oğulları Mak. Müh. Özgür İNGÜN ve Elk. Eln. Müh. Özer İNGÜN ile son teknolojileri takip etmeye başlayarak “Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD)”, “Bilgisayar Destekli İmalat (CAM)” yazılımları ve CNC makinelerle talaşlı imalat faaliyetlerine devam etmeye başlamıştır.

Bugün, 37 Yıllık Tecrübesi ve son teknoloji CNC İşleme teknolojileriyle ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarına yedek parça hizmeti vermeye devam etmektedir.
Sumak Makina olarak misyonumuz, müşterilerimize beklentilerinin ötesinde ürünler sağlamak ve takdir edecekleri bir deneyim sunmaktır.

Sürekli iyileştirme, sadece bir pazarlama terimi olmayıp, iş yapma şeklimizin temel taşlarından biridir. İmalatın her alanında verimliliğin artırılması, Sumak Makina’da standart bir uygulamadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.