• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,869 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ELİF ÇOBAN
  • ADRES: londra asfaltı üzeri no:177 Avcılar /İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 590 9700
  • NERELİ: GÜRÜN / Merkez
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

  • Türkiye’nin cesur ve yenilikçi şirketlerinden Şölen, markalarından aldığı güçle geleceğe emin adımlarla yürümektedir. İlklerle dolu 28 yıllık tarihinde yaptığı her işe bölgenin ve dünyanın global bir oyuncusu olma hedefiyle bakan Şölen; Biscolata, Ozmo, Milango, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalarıyla uluslararası pazarlarda önemli başarılar elde etmiştir.

İşinin odağına her zaman insanı koyan Şölen; atıştırmalık, çocuk ürünleri, hediyelik ve ikramlık ürünler kategorilerindeki 200’ün üzerindeki ürününü, 100’ü aşkın ülkenin raflarında her yaştan tüketiciyle buluşturmaktadır.

Tutkuyla yaptığı her işte fark yaratan ve tüm bunları yaparken değerlerinden ödün vermeyen Şölen, Gaziantep ve İstanbul’daki 2 tesisindeki 2 bine yakın çalışan kadrosuyla her yaştan tüketicisi için üstün standartlarda üretim yapmaktadır.

  • Şölen, Gaziantep 4.Organize Sanayi Bölgesi’nde; sadece Türkiye’de değil, dünyada örnek olarak gösterilen donanım ve yetkinliklere sahip 120 bin metrekare büyüklüğündeki rüya fabrikasıyla Endüstri 4.0 konusunda sektöründe ve ülke ekonomisinde öncü olmuştur. Şölen Gaziantep ve İstanbul’da yer alan Ar-Ge merkezleriyle Türkiye gıda sektöründe tek tüzel kişilikte 2 farklı lokasyonda Ar-Ge merkezine sahip ilk kuruluştur.
  •  Hem Türkiye’de hem de dünyada adını sektöründeki tüm listelerde üst sıralara yazdıran Şölen, dünyanın en önemli şekerleme listelerinden biri olan Candy Industry TOP 100’de 53. sırada yer almaktadır.

Dünyanın dört bir yanında marka yatırımlarına devam eden Şölen’in Amerika, Dubai, Cezayir, Azerbaycan, Suudi Arabistan’da ofisleri; Levant Bölgesi, Kanada da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Son olarak Şölen ABD kurulmuştur.

Özel günlerde, bayramlarda, günün her anında farklı ürünleriyle yaşamı bütünleyen Şölen, tüketicilerinin hayatlarında anlamlı bir iz bırakmak için var gücüyle çalışmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.