• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
306 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HASAN ÇILGIN
  • ADRES: Eski Edirne Asfaltı Demirci Cad. No: 5/A Habibler / Sultangazi - İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 595 2456
  • NERELİ: ZARA / Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’nin önde gelen su yalıtım membranları üreticilerinden olan Sarpet İzolasyon ve Yalıtım Materyalleri Ltd. Şti. 1980 yılında asfalt ile tanışmış olup, SARPET markası adı altında Sultangazi/Habipler köyünde üretim yapmaya başlamış ve bugünlere gelmiştir.

Yüksek kaliteye sahip ürünlerimiz üretimin her aşamasında etkin ve objektif olarak işleyen kalite kontrol sistemimizin, uzun yıllara dayanan tecrübemizin ve bilgi birikimimizin eseridir.

SARPET Ltd. Şti. TSE/CE/ISO ve Yerli Malı Üretici belgelerine göre üretim yapmaktadır. Standartları harfiyen uygulamak ve mevcut sistemi sürekli iyileştirmek temel hedeftir.

Kalite Kontrol Laboratuvarlarımızda düzenli yapılan kontroller daha üretim başlamadan girdi kontrolleriyle ve testleriyle başlamakta olup, son ürünün ölçüsel kontrolleri ile birlikte ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde tüm laboratuvar testlerinin yapılması ile sonuçlanmaktadır.

SARPET Ltd. Şti.’nin temel felsefesi çevre ve doğaya önem veren bir yaklaşımla üretimini gerçekleştiren, yasalara ve standartlara uygun hareket eden, sektörün dinamiklerine ve yeniliklerine açık bir yapıda faaliyet gösteren koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini rehber edinen, müşterilerinin spesifik ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran, kalite anlayışı ve konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla fark yaratan genç ve dinamik bir kurum olarak hizmet vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.