• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
673 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: TURAN - İSMAİL ŞAHİN
  • ADRES: Seyrantepe Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. Civan Sok. No:3/1 Kağıthane / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 279 7462
  • NERELİ: HAFİK / Günyamaç Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1969 YILINDA Mehmet ŞAHİN tarafından kurulan firma, ŞAHİNLER ÇAMAŞIRLARI markasıyla üretimine Yeşildirek’te küçük bir atölyede başladı. Aynı zamanda toptan satış mağazasıyla imal ettiği ürünlerini iç çamaşırı pazarına sunmaya başladı.

1988 yılında iç giyim sektöründe kalitesini kanıtlamış olan ŞAHİNLER ÇAMAŞIRLARI, piyasadaki artan talebi daha iyi karşılayabilmek ve daha yuksek kalitede uretim yapmak için 4.Levent’te kendi uretim parkurunu genişleterek faaliyetlerine devam etti.
996 yılında kurucusu Mehmet Şahin yönetimi kendisinden sonraki kusaga, Turan ŞAHİN ve İsmail ŞAHİN’e devretmiştir.
Şahinler Tekstil bugün ise İstanbul Seyrantepe’de 5000m² lik kendi binasında Şahinler Çamaşırları ve ihracat markamız olan Mel-Bee markalarıyla iç giyim, pijama ve penye grubunda Oekotex standartlarinda urettigi ihracat ürünleriyle ticari faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

İç giyim ve pijama sektöründe lider firmalar arasında yer alan ŞAHİNLER TEKSTİL, ham kumaş üretiminden mamule kadar olan bütün süreçlerin üretimini kendi bünyesinde yapmakta olup, ürünlerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutmaktadır. Şahinler Tekstil İstanbul Seyrantepe’de 5000m²’lik kendi binasında Şahinler Çamaşırları ve ihracat markamız olan Mel-Bee markalarıyla iç giyim, pijama ve penye grubunda Oekotex standartlarında ürettiği ihracat ürünleriyle ticari faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.