• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
381 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AYTEKİN KURT
  • ADRES: Sultançiftliği Mah. 6 Sk. No:1 D:1 (Hacı Şükrü Tramvay Durağı Karşısı) Sultangazi/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 594 3458
  • NERELİ: ZARA / Merkez
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

KALİTE POLİTİKASI

SAFA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ uzman kadrosu ile müşterilerini bilgilendirmek,sigortacılık hakkında bilinçlendirmek,müşteri ihtiyaçlarını soğru ve tam belirlemek,müşteri taleplerini karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici aynı zamanda yönlendirici bir rol üstlenerek,’’müşteri odaklı’’ bir yaklaşım benimser.

SAFA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ çalışanı şirketimizin faaliyet alanı içerisine giren her konuda etkinliğin,verimliliğin artması amacıyla,düzeltici ve önleyici faaliyetlerde bulunma,bununla beraber öneri geliştirme sorumluluğuna ve bilincine sahiptir.

*SÜREKLİ GELİŞME: SAFA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ çalışanlarının katılımı ile tüm süreçleri sürekli iyileştirmek,sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini artırarak rekabet ortamı oluşturmaktır.
*EĞİTİM: SAFA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ çalışanlarının deneyim ve bilgilerini artırmak için gerekli ortam hazırlamaktadır.
*MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: SAFA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ çalışanlarının,Müşterilerinin ve iş ortaklarının memnuniyet önemini benimsemektedir.Amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda,çalışanlarının,müşterilerinin ve iş ortaklarının memnuniyetini sağlamak temel ilkemizdir.

Misyonumuz

SAFA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ içinde bulunduğu sektörde ileri gelen sigorta.Şirketlerinin yetkili acenteliğinin yapmakta olan,çalışanlarının,müşterilerinin ve aracılığını yaptığı şirketlerin memnuniyetine önem veren,etik değerlerin bilincinde,gelişime açık bir şirkettir.

Vizyonumuz

SAFA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ sigortaya ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği bir sigorta acentesi yapmak.Aynı zamanda,içinde bulunduğu sektörde sigorta şirketleri,sigorta acenteleri ve müşteriler arasında referans gösterilen bir acente haline getirmek.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.