• bilgi@istesivas.com

GOLD RECEP ÖZEN ATA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
52 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: RECEP ÖZEN
  • ADRES: Güzeltepe, Namazgah Cd. No:53 D:1 D:3, 34680 Üsküdar/ İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 557 0197
  • NERELİ: ZARA / Tödürge Köyü
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (555) 703 0932
  • WEB SİTESİ: http://www.atasigortam.com
  • E-POSTA: recepozen@atasigortam.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Güzeltepe, Namazgah Cd. No:53 D:1 D:3, 34680 Üsküdar/ İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

2018 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlayan acentemiz, Üsküdar/Çengelköy’de sigorta faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin önde gelen tüm sigorta şirketleriyle çalışmakta olup sizlere daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle kazandığımız bilgi ve deneyimlerin siz değerli müşterilerimizle paylaşarak sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte ve sigortacılığın her alanında yanınızda olmaktadır.

Aynı zamanda ,Devlet destekli Ülkemizde üretim yapıp,İhracat yapan firmalara devlet teşvik hibe statüsünde proje yapıp ihracat yapan firmalara TÜBİTAK ve TİCARET Bakanlığı aracılığı ile Teşvik ve hibe çalışmaları yapmaktayız..

Aegon Emeklilik ve Hayat

Aegon, 1993 yılında Orta ve Doğu Avrupa’da başlayan büyüme serüvenini bölgenin yükselen değeri olarak gördüğü Türkiye ile devam ettirmek istemiş ve bu arzusunu 2008 Temmuz’unda gerçekleştirmiştir.

Bu çerçevede, hayat sigortası ve emeklilik alanında faaliyet gösteren Ankara Emeklilik A.Ş.’nin hisselerinin tamamı satın alınmış gerekli hukuki süreçlerin tamamlanmasını takiben, şirket ismi 26 Eylül 2008 tarihinden itibaren, Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Geçmişten gelen birikimini, yeni yönetim anlayışı ve Aegon’un küresel güç ve deneyimi ile birleştirerek yeniden yapılanan Aegon Emeklilik ve Hayat;

Ülke çapında iyi örgütlenmiş, donanımı, bilgi ve becerisi yüksek danışmanları aracılığıyla, Geleceğe yönelik beklenti ve finansal ihtiyaçları doğru biçimde analiz edip, Esnek, yararlanması kolay ve anlaşılır olarak tasarlanmış ürün ve hizmetler arasından En uygun çözüm önerisini, yalın ve eksiksiz biçimde aktararak, karar verme yolculuğunda müşterisinin yanında olur.
Sadece satın alma sürecinde değil, sonrasında da, değişen piyasa koşulları ve finansal ihtiyaçlara yanıt verecek biçimde, etkin, esnek, şeffaf, hızlı ve destekleyici hizmet anlayışı ile müşterilerinin yanında olmaya devam eder.

Güçlü, güvenilir ve hizmet odaklı bir çözüm ortağı olan Aegon Emeklilik ve Hayat, müşterilerinin daha iyi bir geleceğe sahip olması için çalışır.

Yenilikçi, dinamik ve çağdaş yapısı ile sektörde sigorta bilincini arttırmak, müşterilerine daima doğru ve zamanında bilgilendirme yapmayı esas almaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal poliçeleriniz de çözüm ortaklığı sunmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.