• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
273 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Menderes APAYDIN
  • ADRES: Paşabey mah. Kerim Çavuş cad. Anadolu 7 apt altı. No: 9 / D. Sivas Behram Paşa Oteli Arkası
  • TELEFON: 0 (505) 152 4578
  • NERELİ: MERKEZ / Acıdere Köyü
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İlk olarak 2004 yılında APAYDIN BİLGİSAYAR ELEKTRONİK İLETİŞİM olarak Bilgisayar ve teknoloji alanında faaliyete başlayan Firmamız, 2016 yılında İtibaren ÖZMEN BİLİŞİM BİLGİSAYAR unvanı ile Bilişim ve Bilgisayar alanında çalışmalarına devam etmektedir. LAPTOP ANAKART DEĞİŞİMİ, LAPTOP EKRAN DEĞİŞİMİ, LAPTOP PİL BATARYA, LAPTOP KASA DEĞİŞİMİ, SİVAS LAPTOP, NOTEBOOK TAMİRİ, LAPTOP YEDEK PARÇA SATIŞI, 2 EL LAPTOP YEDEK PARÇA SATIŞI 05051524578

Firmamız, 2004 yılından bu yana, sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, Notebook ve Masaüstü Bilgisayar Sistemleri, alanlarında her boyutta ki müşterilerine danışmanlık hizmetlerinden başlayarak, Notebook ve Masaüstü Bilgisayarlar satış ve teknik destek olarak faaliyet göstermektedir.

Özmen Bilişim Bilgisayar, Türkiye’de sürekli gelişen notebook ve masaüstü teknolojileri doğrultusunda, Müşterilerine en iyi hizmeti verme çabasındadır. Özmen Bilişim Bilgisayar’ın politikası, müşterilerine sadece satış yapmak üzerine kurulmamış, bunun yerine satış ve sonrasında YILLARIN bilgi ve birikimini kullanarak, iletişim gereksinimlerine en iyi yanıtı veren çözümleri “anahtar teslimi” olarak müşterilerine sunmaktır.

Müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilinci içinde olan Özmen Bilişim Bilgisayar’ın vazgeçilmez ilkesi: “Satış öncesi ve sonrasında müşterilerine tam anlamıyla gerçek hizmetleri sunulmasıdır.”

BOZUK VE TAMİRİ MÜMKÜN OLMAYAN ARIZALI DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYARLARINIZI ALIYORUZ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.