• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
606 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cafer Mahiroğlu
  • ADRES: Tepecik, Ulus mah. İsmetpaşa cad. No.21 Büyükçekmece-İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 861 4848
  • NERELİ: MERKEZ / Merkez
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Özdemirüç Tekstil Logoİngiltere’de sahip olduğumuz, Türk markası olarak bilinen, 16-34 yaş grubu bayan giyiminde çok tercih edilen, SELECT’e üretim yapan bir şirketiz.
Devletimizin verdiği TURQUALITY teşviği ve desteğinden istifade etmekteyiz. Diğer taraftan da önemli seviyede ihracat kapasitesine sahibiz.
Markamız SELECT, ürünlerini tüm İngilterede 200 mağaza ile çok önemli loksasyonlarda, tüketicisi ile buluşturmaktadır. Aynı zamanda İngiltere’de e-ticaret alışveriş sitemizle, müşterilerimize daha hızlı bir şekilde ulaşabilmekteyiz.

Bir “Türk Markası”” olarak İngiltere piyasasında, başta Çin olmak üzere, uzakdoğu kaynaklı ürünler arasından, kalitemiz ve fiyatlarımız sayesinde biz tercih edilmekteyiz. İngiltere’de iş ortağımız “Genus London-UK” ile birlikte, select-fashion.co.ukadresinden tüm müşterilerimize online sipariş sunmaktayız.

İstanbul merkezimizde; ithalat-ihracat, insan kaynakları, muhasebe departmanlarının yanında, üretim planlama, denim planlama, tedarik, gerber, modelhane, model makine, kesimhane, kumaş deposu, mamul mal sevk bölümleri gibi bölümler bulunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.