• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
363 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ONUR ÇAKMAK
  • ADRES: Eski Edirne Asfaltı Cebeci Mah. P Cad. No:132 / A Sultangazi / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 594 9743
  • NERELİ: ZARA / Aşağıçamözü Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Onur Metal ; yeni teknolojileri takip etmeyi, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak, tüm “Onur Metal” çalışanlarının katılımı ile “KALİTE DÜZEYİNİ” ve “VERİMLİLİĞİNİ” yükseltmeyi benimsemiş olup ” KALİTENİN ; KONTROL EDİLEREK DEĞİL, ÜRETİLEREK” elde edileceğinin ve uygun malzemeler ile “KALİTELİ ÜRÜNLER” üretileceğinin bilinci ile çalışanlarına uyguladığı “EĞİTİM; EN İYİ MOTİVASYON ARACIDIR” ilkesiyle, çevreyi korumayı, içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk ve saygının gereği olarak, sektöründe “LİDER” olmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz ; İnsana ve çevreye duyarlı, değişime ve gelişime açık, teknolojiyi takip eden ve uygulayan, çalışanlarının katılım ve yaratıcılığından güç alan, sosyal sorumluluk bilinciyle mükemmellik anlayışına sahip bir sanayi kuruluşu olmaktır.

Vizyonumuz ; Metal malzemeleri konusunda lider bir kuruluş olmak.

Çevre politikamız ; Onur Metal için çevreye uyumlu yönetim fabrikanın güvenli bir geleceğe sahip olması açısından önemli bir faktördür. İnsan sağlığının, doğanın ve doğal kaynakların korunmasında kendi özel sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Amacımız metal üretiminde tutarlı bir yaklaşım uygulayıp çevreye zararlı etkileri kaynağından önlemeye yada azaltmaya çalışmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.