• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
357 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: NİZAMETTİN SU
  • ADRES: Büyük Hendek Cd. No:55 Karaköy İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 243 0176
  • NERELİ: ZARA / Canova Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Nizam Elektrik her türlü kapalı mekânların dekoratif aydınlatma türleri ile aydınlatılmasına yönelik; özgün tasarım, üretim, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunarak müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Nizam Elektrik; farklı yüksekliklere sahip ve her amaca yönelik kapalı mekânlarda kullanılan dekoratif aydınlatma ürünlerinin tasarımını, her türlü müşterilerin estetik beklentileri ile birleştirerek gerçekleştirmektedir. Zengin ürün tasarım özelliğini; kendi engin birikimlerimiz, yurt ve dünya çapında aydınlatma sektöründe yaşanan gelişmelerin yakin takibi ve kapalı mekânların dekorasyonu ile ilgili gerçeklesen değişikliklere uyum sağlama zorunluluğuna bağlı olarak geliştirmektedir.

Ürünlerimizde kullanılan emniyetle ilgili malzemelerimizin, Avrupa’ya Uygunluk (CE) sertifikalarına haiz olanlarının tedarikine itina gösterilmekle beraber, bu malzemelerden komple bir ürün grubu oluşturanlar için ise ayrıca belirli periyotlarda yetkili laboratuarlarda ilgili direktiflere göre emniyet testine abi tutulması ile ürün emniyet kalitesi açısından müşterilerimize tam güven sağlayabilmekteyiz. Ayrıca, tüm faaliyetlerimizi, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Standardına uygun olarak gerçekleştirilmekle, tasarım, ürün ve hizmet kalitesinde süreklilik sağlamaktayız.

Işıkla huzuru evinize getirmeye talibiz…

Vizyon

Ülkemizin ekonomik gelişiminde ve Avrupa Birliğine doğru atılacak adımlarda Türk is dünyasının çağdaşlığa tanıklık etmesi anlamında hazır olmayı, modern, profesyonel, şeffaf kurumsal alt yapısı ile üretim ve satış sektöründe Lider firma olmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.

Misyon

– Yenilikte ve aydınlatma tasarımında önder olmak.
– Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha az maliyet ve kaliteli hizmet ile sağlamak
– Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba göstermek.
– Daha geniş alanlara yayılarak bütün tüketici gruplarına ulaşmak.
– Yurt içinde lider,Yurt dışında aranan firmalar arasında olmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.