• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
655 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AHMET KURT
  • ADRES: Ostim Mahallesi, 1200. Sk. Ostim Organize Sanayi Bölgesi No:137, 06374 Yenimahalle/Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 385 8600
  • NERELİ: ZARA / Merkez
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ankara Netmon İletişim Sistemleri Ticaret ve Sanayi A.Ş 1998 yılında Netaş montaj grubunun outsource edilmesi ile 15 çalışanı tarafından kurulmuş anonim ortaklıktır. 1999 yılından itibaren faaliyetini Ostim 1200. Sokak No: 137 adresinde 1.800 m² kapalı alanda sürdürmektedir.

2013 yılı ikinci çeyreğinde Ankara Temelli AOSB’ de inşaatına başlanan 10.000 m² açık alan ve 5.000 m² kapalı alana sahip fabrika binası Fırsatları Arttırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi (FATİH) projesinin lojistik merkezi olarak kullanılmakta olup, 2016 yılı içerisinde idari ofis binasının hizmete alınmıştır.

Ankara Netmon faaliyet konusu; telekomünikasyon ve bilişim sektöründe sistem entegratörü olarak montaj ve servis hizmeti vermektir.

Hizmet verdiğimiz alanlar; telefon santralleri, DC enerji güç kaynakları, transmisyon sistemleri (PDHSDH-DWDM), yapısal kablolama, sistem entegrasyonu, GSM baz istasyonları, YHT GSMR sistem kurulumları, indoor ve outdoor sistem montajları, DSLAM, MSAN sistem kurulumları Savunma sanayi projeleridir.

Başta Türk Telekom olmak üzere, TURKCELL, VOFADONE, AVEA ve teknoloji üreten HUAWEI, ZTE, ERICSSON, NOKIA SIEMENS, NETAŞ, INNOVA, PROBIL ve CORIANT önemli iş yaptığımız müşterilerimiz arasındadır.

Hizmette süreklilik ve kaliteli iş yapma prensibi ile 19 yılı geride bırakan Ankara Netmon, Interpromedya tarafından yapılan Bilişim 500 2015 sıralamasında Telekom sektöründe 13. sırada yer almıştır.

Telekomünikasyon alanında çözüm üretimi ve montaj alanında lider olmayı hedefleyen Ankara Netmon, ülkenin dört bir yanında proje bazında başladığı ve başarıyla tamamladığı yüzlerce referansı, yönetim kalitesi anlayışı ve yenilikçi bakış açısı ile sektör firmalarının, servis sağlayıcıların ve operatörlerin güvenilir çözüm ve iş ortağı olmayı sürdürmeyi ve daha da geliştirmeyi hedefliyor. Ticari hayatında 19 yılı geride bırakan Ankara Netmon, kaliteyi sürekli kılmayı amaçlayan anlayışı ile sektöründe ayrıcalıklı konumdadır.

Ankara Netmon, sektöre yönelik AR-GE çalışmalarını kesintisiz sürdürmekte olup MDF çatısı, DDF ana omurga ve DDF çatısı ile kablo taşıma sistemleri tasarımlarını tamamlayarak sektörün hizmetine sunmuştur.

Farklı ürün gruplarındaki elektronik teçhizatlarla ilgili tasarım çalışmaları devam etmektedir.

Ankara Netmon OSİAD (Ostim Sanayici ve İş Adamları Derneği) üyesidir.

Ankara Netmon 2014 yılında Kalitest Denetim Kuruluşunca ISO:9001/2008- ISO:14000/2004-OHSAS 18001 standartları açısından denetlenerek Entegre Kalite yönetim sistemi ile sertifikalandırılmıştır. Kuruluşundan bugüne Ankara Netmon, yaptığı çalışmalarda sergilediği müşteri anlayışı ile Netaş tarafından 2004 yılında “En İyi Tedarikçi Servis” ödülüne layık görülmüştür. Harita Genel Komutanlığı tarafından ise B200 uçaklarındaki çalışmasından dolayı “Başarı Sertifikası” ile ödüllendirilmiştir.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından verilen gizlilik dereceli “NATO ve Milli Gizli Tesis Güvenlik Belgesi” ne sahiptir. Standartlarını her zaman en yüksek noktaya çekmeyi hedefleyen Ankara Netmon A.Ş. böylece yeni bir alanda daha kalitesini ve güvenilirliğini tescil ettirmiştir.

Ankara Netmon, hedeflerine ulaşmakla ilgili yıllardır tavizsiz devam ettirdiği ilkelerini korumaya ve geliştirmeye devam etme kararlılığındadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.