• bilgi@istesivas.com

Nasıl Firma Eklerim

Firma Ekleme

İste Sivas Firma Rehberine firma eklemek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra Anasayfanın sağ üst köşesinde çıkacak olan Firma Ekle butonuna  tıklayarak işlemleri yapabilirsiniz.  Açılan menüde dikkat etmeniz gereken iletişim bilgilerinin doğruluğunu kontrol etmek ve işlemleri sırasıyla yapmaktır.

 

İste Sivas Firma Rehberi size firmanız hakkında sorular sorar doğru bilgiyi girmediğiniz taktirde firmanız onaylanmayacak ve yayınlanamayacaktır. Lütfen gerekli bilgileri eksiksiz doldurduğunuz dan emin olun. Bu  firmanızın ulaşılabilirlik ve kalitesi açısından çok önemlidir.

 

Zorunlu alanlar aşağıdaki kısımlardır .

  • Firma Adınız
  • Telefon Numaranız
  • Firma Logonuz (Bu kısımda olmasa bile sembolik logo kabul edilecektir.)
  • Firma Yetkili kişi
  • Anahtar Kelimeler
  • Hakkımızda (Bu alan özgün ve Türkçeyi düzgün kullanarak yazılmalıdır. )

 

Bu alanları doldurmanız yeterlidir. Diğer bilgileri doldurup doldurmamak müşteri inisiyatifine bırakılmıştır.  Bu alanları doldurduktan sonra 2. kısım olan Konum sivas il ve ilçe bilgisine geçebilirsiniz.

İşletme Konumu Ve Sivas İl ve İlçe seçimi

 

Konum bilgilerinde yapacagınız il ve ilçe seçimi işletmenizin bulunduğu konumu belirler

Sivas ilçe ve Sivas köy seçenekleride sivas nufusuna kayıtlı olduğunuz il ve ilçe konumunu şeçmek için kullanılır.

Firma adresi  alanına adresinizi yazdıktan sonra haritadan kontrol etmeli eğer yanlışlık varsa düzeltilmelidir. Konum bilgisi bulunabilirliği arttırmak adına oluşturulmuş bir servistir. Yanlış girilmesi firmanıza gelmek için konum alacak olan müşterileri yanlış yönlendirebilir. Bu nedenle yanlış olmamalıdır.

Harita Özelliği

Harita üzerinde gösterilen konum firma adresiniz girdiğiniz bilgiler ile  doğru orantılı çalışır. Bu nedenle adres bilgisini doğru yazmanız önem taşımaktadır. Adres yazıldıktan sonra harita fare ile büyütülerek konumun doğruluğundan emin olabilirsiniz.

 

Bu bölümü de ayarladıktan sonra aşağıdaki Devam Et butonuna tıklaya biliriz.

Hizmet Verilen Sektör Seçimi

 

Bu bölümde solda başlıkları göreceksiniz. Bu başlıklara tıkladığınızda size içindeki kategorileri gösterecektir. Bir biri ile alakalı sektörlerden hizmet verdiğiniz birden fazlasektör  seçebilirsiniz. Burda sektörünü ile uyuşmayan secimlerde firmanız onaylanmayacaktır.

 

Eğer yanlış bir sektör seçtiyseniz aşağıda Eklenmiş alanlardan ilgili sektörleri kaldırabilirsiniz. Bu bölümü firmanızı kaydettikten sonrada değiştirebilir fakat her düzenlemeden sonra  firma onay sürecini en baştan yaşarsınız.

 

İlgili sektörleri seçtikten sonra Devam butonuna tıklayabilirsiniz.

Ön İzleme

 

Tüm Bilgileri eksiksiz girdikten sonra firmanızın en son nasıl göründüğünü bu ekranda görebilirsiniz. Artık işlemleriniz bitmiş ve size görünümün nasıl olacağı hakkında ön bilgi verilemektedir.
Eğer bu bilgilerde bir yanlışlık varsa düzeltilmesi gerekmektedir. Bilgiler doğruysa Tamamla tuşuna basarak firma onay sürecine hazır hale getirilmektedir. Bu kısımda bulanık olarak görünen kısımlar GOLD üye oludugu taktirde aktif olacaktır. Girişini yapmış olduğunuz bilgiler yöneticiler tarafından onaylandıktan sonra yayın için  kullanıcılarımıza sunulacaktır.

 

 

Firmanızı en etkili şekilde tanıtmak için lütfen firma açıklamanızı özgün, doğal ve yazım kurallarına dikkat edecek  bir şekilde giriş yapın unutmayın sayfanız sizi ve firmanıı yansıtan bir aynala olarak düşünebilirsinz.