• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
396 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ERKAN ARSLAN
  • ADRES: Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:7-8 D:745 Şişli - İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 320 8363
  • NERELİ: ZARA / Ahmethacı Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hemşehrilerimiz ne İsterse Onu Yaparız.

Nadir Elektirk olarak; A.G ve O.G. enerji sistemlerinde kullanılan Panoların tasarımı, projelendirilmesi, imalatı, montajı ve kontrolü konusunda, elektrik sektörüne “Tam Hizmet” ve “Tam Destek” verebilmekteyiz.

Ürün yelpazemizi tüm ihtiyaçlara cevap verabilecek şekilde geniş tutmaktayız. Kısaca, tüm A.G ve O.G. enerji sistemlerinde kullanılan dağıtım, motor kontrol ve kumanda, kompanzasyon, trafo, aydınlatma, şantiye ve sayaç panoları, sıva altı ve sıva üstü panolar ayrıca piyano tipi kumanda masaları ürün yelpazemizi oluşturmaktadır.

Kendi tasarımımız ve üretimimiz olan bu panolar, kullanılacakları yer, işletme koşulları ve müşterimizin özel istekleri doğrultusunda dahili ve harici tiplerde, koruma sınıflarını IP 65 kadar galvaniz saç ve elektrostatik polyester toz boya kullanarak istenilen ebat ve renk seçenekleri ile müşterilerimizin kullanımına sunabilmekteyiz.

MİSYONUMUZ

İnsan memnuniyetini ön planda tutarak, Ülke ekonomisine ve sanayisine kaliteli hizmet vermek.

VİZYONUMUZ

Kurulduğu günden bu yana verdiğimiz emekle haklı olarak elde ettiğimiz çözüm merkezi ve markası olduğumuz pano sektöründe hizmet kalitesi ve üretimleriyle öncü bir firma olmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.