• bilgi@istesivas.com

MÜJDE FOTO STÜDYOSU

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
463 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SÜLEYMAN AKBULUT
  • ADRES: Merkez Mah. Esenler Cad. No 4/A Bağcılar – İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 462 4183
  • NERELİ: ZARA / Kuşçu Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Stüdyo Müjde sanat hayatına önce bir Analog fotoğraf makinesi ile başlamış olup bu güne kadar hep üzerine bir ekipman, deneyim, dünya görüşü ve tabiki en önemlisi ayrı bir vizörden bakış açısı daha katarak günümüze dek gelmiştir. Fotoğrafçılık serüvenin de yola çıktığımız andan itibaren amacımız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en yüksek hizmeti verebilmek ve en önemlisi keyifli anlarınızı sizlere uzun yıllar boyunca bakarak hatırlayacağınız kaliteli hatıralara dönüştürmektir. Fikirlerinize, mekanlarınıza, özel isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre esnek olabiliyoruz. Her zaman yeniliğin öncüsü olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Gelişmiş dijital ekipmanlarımız ile özel günlerinizde, profesyonel kadromuz ile yanıbaşınızdayız. Davet organizasyonlarında, düğün, nişan, özel kutlamalar, sünnet, özel yemek, kokteyl gibi zamanlarda kamera ve fotoğraf hizmetlerimizden sorunsuz faydalanabilirsiniz. İstanbul Bağcılar bölgesinde siz değerli müşterilerimize daima en iyi ve daha iyisini sunmak için çalışıyoruz. Başka şubemiz yoktur. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

FOTOĞRAF BİR SANATTIR…

Stüdyo Müjde olarak yüzlerce mutluluğa tanık olduk bugüne kadar. Bazen küçük bir delikanlının sünnet fotoğraflarını çektik maşallah diyerek. Bazen de iki yüreğin ortak mutluluğu, birlikte yürüyebilecekleri sonsuz bir yolun ilk adımı olan;düğün fotoğraflarını çektik. Mutluluklarında bizimde imzamız olsun istedik.. Sizinle güldük ve sizinle büyüdük.. En özel anlarınızı fotoğraflarımızla ölümsüzleştirdik. Yarınlarınıza taşıdık gözlerinizdeki o ışıltıları.

Müşterilerimizden aldığımız ilhamla, sıradanlıktan uzaklaşıp orijinal fikirler peşinde koştuk hep. Kalitemizden ödün vermeden. Stüdyo Müjde olarak klasik çekimlerin yanı sıra doğayla bütünleşebileceğiniz, kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz size özel ve sizi anlatan hikayeler sunuyoruz size… 20 yıllık tecrübemizle dününüzde bugününüzde ve yarınınızdayız.. İzin verin size mükemmeli sunalım…

DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

Her düğün hatırlanmak, fotoğraflarla ölümsüzleşmek ve gelecek nesillere kendinden bahsettirmek ister. Düğün fotoğrafları, günlerce hazırlandığınız özel gününüzden geriye kalan anıların belgeleri olacaktır. Fotoğraf çekimi ve bunun planlanması hakkında size birkaç tavsiyemiz olacaktır.. Geleneksel çekimlerden daha resmi pozlara, spontane çekimlerden farklı pozlara kadar bir çok seçeneğin olduğunu göreceksiniz.. Düğün gününün koşturma ve stresi gelin ve damada yansıyabilir. Bu stresi azaltmanın en iyi yollarından biri fotoğrafları dış çekim dediğimiz doğal ortamlarda çekmek. Bir düşünün bütün bu telaşenin dışında, fotoğraflarınızı dış çekim de fon olarak ta doğanın gerçek güzelliklerini birebir yaşayarak ölümsüzleştirebilirsiniz.. Bir başka seçenek ise düğün gününüzü hikaye tadında yaşamanız.. Çekimler düğün sabahı gelin evinden sabah kahvaltısından başlayıp, kuaför faslı ve tüm hazırlıklar gün boyu yaşanan tüm koşturmacalar ilk dans ve pasta kesimine kadar geçen sürede hiç ummadığınız kadar doğal yüzlerce pozla ölümsüzleşir..

DOĞUM VE BEBEK FOTOĞRAFLARI

İnsanoğlunun en güzel meyvesidir çocuklar. Anne ve baba için en özel anlardan biride doğum anıdır. Doğan bebeğin ilk eline alınması, sizin parmağınızı kavradığı ilk an ve o süre zarfında geçen bütün güzel anıların ölümsüzleşmesi ve akabinde her doğum gününde çekilen yüzlerce fotoğrafla çocuğunuza paha biçilemez bir armağan vermiş olursunuz..

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.