• bilgi@istesivas.com

MEBA AYDINLATMA ELEKTRİK ELEKTRONİK MALZ.PAZ.SAN VE TİC LTD ŞTİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
209 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MUSTAFA SARIYAR
  • ADRES: ikitelli organize sanayi bölgesi dolapdere sanayi sitesi 2.ada no 18 ikitelli BAŞAKŞEHİR İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 671 3640
  • NERELİ: ZARA / Baharşeyh Köyü
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

20 yılı aşan bir deneyim ışığında kurulan meba aydınlatma elektrik elektronik , deneyimle harmanladığı enerjisini genç, dinamik, yenilikçi ve global bir anlayışla bütünleştirerek sektördeki yerini almıştır.Meba aydınlatma elektrik elektronik , bünyesine kattığı çözüm ortaklarıyla beraber sektörel tüm ihtiyaçların tek bir elden tedarik edilebildiği bir yapıya dönüşmüştür.

Firmamız, konusunda uzman ekibiyle beraber gelişiminde süreklilik vizyonunu, disiplinli yönetim sistemiyle birleştirip müşterilerine sınırsız hizmet ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Sektörün en önemli markaları için en iyi fiyatlarla beraber en hızlı çözüm olanaklarını yaratmak için teknik altyapı yatırımlarımızı kesintisiz sürdürüyoruz.

Deneyimli satış kadrosu ve yıllara dayanan ticaret tecrübesiyle müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Meba Aydınlatma Elektrik Elektronik bünyesinde teklif talepleriniz çok hızlı cevaplanmakta ve siparişleriniz en hızlı şekilde adreslerine teslim edilmektedir.

Saygın ve güvenilir bir firma profilini benimseyen Meba Aydınlatma Elektrik Elektronik, sektörünün lider firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.

“Elektriğe Dair Ne Varsa” sloganıyla da çalışma anlayışını özetleyen Meba Aydınlatma Elektrik Elektronik , elektrik malzemelerinde yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek ve araştırmacı kimliğiyle sürekli yeniliği yakalamak amacını taşımaktadır.

Siz de tedarikleriniz için Meba Aydınlatma Elektrik Elektronik ayrıcalıklarını incelemeden kararınızı vermeyin…

Meba Aydınlatma Elektrik Elektronik Malz. Paz. San.Ve Tic. Ltd.Şti.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.