• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
281 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ÜMİT AĞAÇ
  • ADRES: Merkez mh. Mermer sk. No:5 Kağıthane / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 294 0485
  • NERELİ: ZARA / Sedille Köyü
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Şirket Bilgileri
Üretim ve montaj ekibimiz ile toplamda 40 kişiyi bulan uzman ekibimiz ile yurtiçinde ve yurtdışında mermer ve dekorasyon sektörlerinde hizmet vermekteyiz. En büyük misyonumuz yaptığımız ihracat ve ithalatla ülkemizin tanıtıma katkı sağlamak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Hakkımızda
1985 Yılında başlayan tecrübemiz 1995 yılında Lider mermerin oluşmasını sağladı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve her zaman daha iyisini yapabileceğini düşünen uzman ekip arkadaşlarımız ile 20 yıla yakın bir süredir size hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Tecrübelerimizi sizin için kullanmaya devam edeceğiz.

Kalite için her zaman LİDER MERMER.

Misyonumuz
İstihdamı artırmak ve ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yeni yatırımlar yapmak suretiyle kaliteli mal ve hizmetler üretmek.

Vizyonumuz
Çağdaş yenilikçi düşünce yapısı, tüm türkiye çağında iletişim ve uzmanlaşmış kadrosu ile modernize edilmiş tesislerinde yeni teknolojileri kullanarak, standartlara uygun ve uygulama detayları çözülmüş ürünler üretip, mermer sektöründeki tüm yapıların uzun ömürlü ve sağlıklı yaşam koşullarına kavuşmasını sağlamak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.