• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
306 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: KAYALI CEYLAN
  • ADRES: Keresteciler Sitesi Alınteri Sokak No:9/2-13 Topçular / Eyüp / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 567 5373
  • NERELİ: ZARA / Nasır Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

TARİHÇE

Kayalı metal 1978 yılında “Kayalı CEYLAN” tarafından kurulmuş olup; DKP-HRP-GALVENİZ SAC-PASLANMAZ – FASON DİLİM, KESİM, BÜKÜM – TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ VE Çelik sektöründe faaliyet göstermektedir.

2000 yılında çelik kapı ve yangın kapıları sektöründe gelişim ve üretici eksikliğini fark ederek özünden ayrılmayıp bu sektöre de adımını atmıştır. Bu tarihten itibaren müşteri memnuniyeti odaklı, kalıplaşmış düşünce ve klişelerin dışında, kalite ve verimliliği esas alan, üretim aşamasından pazarlama aşamasına kadar tüm dallarda kalite standardından vazgeçmeyen çizgisi ile sektörde önemli bir yer edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Üretim teknolojilerindeki değişimleri yakından takip ederek üretim bandını tamamen bilgisayar destekli (CNC)
makineler ile yenileyen firmamız önce insan anlayışını temel prensip edinip; eğitilmiş, deneyimli, katılımcı iş gücü misyonu oluşturarak, toplam kalite yaklaşımıyla hizmette farklılık ve artı değer yaratmak adına müşteri ve çözüm odaklı, hesaplı ve kaliteden vazgeçmeyen, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir kurumsal yapı oluşturmaya gayret göstermiştir.

MİSYONUMUZ

Firmamız 4000 m² kapalı alanda, gerekli deneyimli eleman portföyü ve makine parkuru ile sektöründe
ihracatlarına çözüm üretmeye gayret göstermektedir. Teknolojik üretim bandı ve deneyimli personeli sayesinde yıllık 10.000 ton metal malzeme üretimi ve satışı kapasitesine ulaşmıştır. 10 yılı aşkın bilgi, birikim ve deneyimini daha iyi hizmet, seri üretim ve tüm alanlarda kalite ve sınırsız hizmet anlayışıyla harmanlayarak sektördeki firma ve müşterileri’nin takdir ve beğenisini kazanmıştır. Bu faaliyetleri ve yenilikçi, farklı sorunlarla farklı çözümler üreten, müşteri memnuniyeti odaklı, teknolojiyi katma değere çeviren çizgisi ile “Kayalı Metal” kısa sürede sektörünün en önce gelen firmaları arasına adını yazdırmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.