• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
500 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat BAĞIRTLAK
  • ADRES: Rami Kışla Cad. No:90 / A Topçular – İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 544 7308
  • NERELİ: ZARA / Ilıca Köyü
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Meridyen Vida Fiyat Listesi

1964 yılında İstanbul Tahtakale Şeyh Davut Han’da Kurulan Kamer Ticaret Kollektif şirketi, Gelişen Dünyaya Paralel Olarak Faaliyetlerini Artırıp Müşteri Portföyünü ve Pazarlama Alanını Geliştirip 1973 Yılından Bugüne Rami Topçularda Kendi Yerlerine Geçerek Ticari Hayatına Profesyonel Anlamda Devam Etmektedir.

1000 m2 Satış ve Depolama Alanımızla Siz Müşterilerimizin Tercih ve İstekleri Doğrultusunda Geniş Ürün Yelpazemizi Stok’tan En Hızlı Şekilde Siz Müşterilerimize Ulaştırmaktayız .

Firmamız Norm Civata , Meridyen Vida , DeGa Civata ve Kaynak Telleri , İtalyan Beneri Segmanları, Ceta Form El Aletleri’nin Satışını Toptan ve Perakende Olarak Yapmaktadır .Yıllardır Kale Vida A.Ş. nin Bölge Bayiliğini Yapan Firmamız,Meridyen Vida’nın Bölge Bayiliğini Alarak Faaliyetine Devam etmektedir.Firmamız paslanmaz ürünleri,12.9 İmbus Civatalarını Almanya’dan Direk İthalatını Yaparak Piyasaki Boşluğu Doldurmayı Hedeflemektedir.

İhtiyaç duyduğunuz her türlü özel yapım vida , civata , pul , somun v.b.Ürünü Firmamız Kamer Civata 50 yıllık tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Meridyen Vida Fiyat ListesiFirmamızın satışını yaptığı ürünler uluslararası standartlara (DIN, ISO, ASTM, ANSI, ASME, BS vb.) uygundur. Firmamız sizlerin talepleri ve istekleri doğrultusunda gelişen piyasayı takip ederek siz müşterilerimize en kısa sürede ve en yüksek kalitede karşılar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.