• bilgi@istesivas.com

İZMİR GEMİ GERİ DÖNÜŞÜM LTD.ŞTİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
193 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ÖMER YILDIRIM - ADEM SORGULU
  • ADRES: Gemi Söküm Tesisleri 13 Nolu Parsel 35800 Aliağa-İzmir / Türkiye
  • TELEFON: 0 (232) 618 2100
  • NERELİ: ZARA / Kayılıkaya Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız İZMİR Gemi Geri Dönüşüm Ltd.Şti. 1996 yılında Aliağa Gemi Söküm Tesislerinde kurulmuş olup faaliyetlerine 13 no.lu parselde devam etmektedir.

Sektörde kurulduğu yıllarda hurda alım-satımı ile yer alan firmamız, 1998 yılında kendi tesisinde hurda gemi söküm işine başlamıştır.
Türkiye’nin tek, Dünya’nın da üçüncü büyük Gemi Söküm Sanayi Bölgesi içinde yerleşik tesisi, çevreye ve insana duyarlı hizmet anlayışı, profesyonel kadrosu ile 2007 yılında sırası ile ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, 14000 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır.

14000m2 açık ve 1000m2 kapalı alanı, katı ve sıvı geçici atık depolama tesisleri, konusunda uzman eğitimli personeli, modern ve güçlü makine park ve ekipmanı ile kapasitesini 80.000 ton/yıl’a sahip İzmir Gemi Geri Dönüşüm bu alanda hedeflerini daha yüksek çıtalara ulaştırmayı kendisine amaç edinmiştir.7
HEDEF; TEMİZ ÇEVRE
Çağdaş, güvenli bir Kalite, Çevre ve İSG yönetim sistemi, gemi söküm teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile, müşterilerimizin gereksinimlerini beklentilerinin üzerine çıkararak karşılayan, hizmet tedarikçileriyle karşılıklı faydaya dayanan ikili ilişkiler içinde, hizmet çıtasını sürekli yükselten, çevreye ve doğaya saygılı, önce insan politikasıyla hareket eden ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir üretim ve hizmet kuruluşu olarak sektörümüzde en yüksekte olmaktır.
IGGD ENTEGRE KALITE POLITIKASI

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.