• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
620 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SAMİ - MUSTAFA CEYLAN
  • ADRES: Ortaköy Sanayi Bölgesi Yeldeğirmeni Caddesi No : 6/A Selimpaşa -Silivri - İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 855 9340
  • NERELİ: ZARA / Gümüşçevre Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda
Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın
Kurumsal Kimliği hedef alan HEDEF OLUKLU MUKAVVA AMBALAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ 2003 yılında müteşebbis ortakların sektörel anlamda bilgi ve birikimleriyle ilk oluklu mukkavva üretimine İstanbulun İKİTELLİ semtinde fabrika kurarak başlamış ve sonrasında Beylikdüzü Semtine taşınmıştır.

Daha sonra HEDEF OLUKLU MUKAVVA AMBALAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ müşteri memnuniyetinden kaynaklanan yoğun talebi karşılamak amacı ile tüm gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek istanbulun silivri semtinde 12.000 M2 kapalı alana sahip fabrikasına taşınmıştır. Günün koşulların uygun ve son teknoloji ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız günümüzün yoğun rekabetçi pazarında kalıcı ve sağlam bir kimliğe sahiptir.

Müşteri portföyü olarak Gıda , tekstil , ev eşyası , kozmetik sanayi , oto sanayi , ayakkabı sanayi , elektronik sanayi , ve Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde bulunan bankaların ürün talepleri ile genişlemektedir.

Firmamız eğitimli ve ekip ruhuna sahip personel kadrosu ile kolektif çalışmayı prensip bilip müşterilerine hiç zorlanmadan en iyi hizmeti vermenin daima mutluluğuna yaşamaktadır..

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.