• bilgi@istesivas.com

GOLD Etimesgut Oto Kiralama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
32 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 20:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 20:30
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Altay Mahallesi Orhan Bey Caddesi Galeria avm no 3/15 Eryaman Ttimesgut/ ANKARA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Araç kiralama diyince akla ilk gelen marka etimesgut araç kiralama firmasıdır.

Ankaranın etimesgut ilçesinden birden fazla araç ve oto kiralama firması bulunmaktadır.Bu devirde güvenilir ve düzgün firma bulmak oldukça zordur.

Etimesgut Kiralama – Etimesgut Araba Kiralama
Kurumsal firma olarak hizmet veren etimesgut araç kiralama firması bu bağlamda tüm sorularınıza cevap oluyor google benim işletmem üzerindeki yorum, oy sayısı ile gerçek ve tüzel kişilerin yapmış oldukları olumlu ve olumsuz yorumlara hemen ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Rent A Car
Kaliteyi kendisine vizyon edinmiş bir firma olarak hareket eden etimesgut araç kiralama en yeni ve en lüks marka model araçları ile kesintisiz hizmete devam etmektedir.

Etimesgut Filo Kiralama – Etimesgut Kiralama
Güncel araç filomuz ile ankaranın etimesgut ilçesinde eryaman semtinde ofislerimiz ve güler yüzlü çalışanlarımız ile 7 gün 24 saat altay mahallesi orhan bey caddesi galeria avm no 3/15’de hizmet vermeye siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya hazırız.

Etimesgut Araba Kiralama – Etimesgut Rent
Etimesgut Araç Kiralama – Etimesgut ilçemiz hakkında kısa bir bilgi paylaşımında bulunacak olursak ;

Etimesgut Kiralama – Etimesgut Rent A Car – Etimesgut Araç Kiralama
Etimesgut ilçesinin kurulduğu alanın ilk çağlardan önce Hitit daha sonra da Frig uygarlıklarının toprakları içinde yer alındığı bilimsel bir gerçektir.

Tarihçi Afif Erzen İlkçağda Ankara adlı eserinde, Ahi Mesud adlı yerde bulunan aslanların Frigya Aslanı olduğunu yazmakta ve ilk çağda bu yörenin adının Amaksis olduğunu belirtmektedir. Haritacı Kiepert de çizdiği haritalarda, Etimesgut ilçesinin bulunduğu bölgeyi Amaksiz olarak anar. Osmanlı haritalarında bu isim Amaksus ve Akmasus olarak geçmiştir.

Etimesgut Araç Kiralama – Etimesgut Oto Kiralama
Etimesgut yöresi, Cumhuriyetin ilanından sonra Batı Trakya’dan gelen göçmen Türkler için 1924–1925 yıllarında Atatürk’ün emri ile 50 haneli bir köy olarak kurulmuştur. 1928 yılında iskana açılarak belde olarak yeniden yapılandırılmıştır.

Etimesgut araç kiralama
Ata’nın Etimesgut yöresine özel bir ilgisi vardı. Buraya haftada birkaç kez gelip at gezintileri yapar, halkla yıllık mahsuller hakkında konuşur hatta tarlalara kadar gidip çiftçilerden bilgi alırdı. Bölgede, Atatürk zamanında yaptırılan Sağlık Merkezi

Etimesgut Araç Kiralama – Etimesgut Filo Kiralama
Etimesgut, kendisine bağlı 18 köy ile 1968 yılına kadar belde olarak kalmış, aynı yıl mahalle olarak yeniden kurulmuştur. 20 Mayıs 1990 gün ve 20523 sayılı Resmi Gazetede de yayınlanan 3644 sayılı kanunla ilçe statüsü kazanmış, hemen ardından da 19 Ağustos 1990 tarihinde yapılan belediye başkanlığı seçimi ile Belediye teşkilatı kurulmuştur. İlçe 28 mahalleden oluşmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.