• bilgi@istesivas.com

ARAMA SONUÇLARI

Öndergrup insaat san tic ltd sti

Öndergrup insaat san tic ltd sti

1986 yılında Sivas’ta kurulan, inşaat ve hafriyat sektöründe hizmet veren Önder inşaat Hafriyat San.Tic.Ltd.Şti, bu güne kadar üstlendiği tüm projeleri başarıyla ve zamanında tamamlamıştır. Şirketimiz İstanbul genelinde çeşitli büyüklükte mimari projeler, altyapı, taahhüt, dere ıslahı gibi iş hacmi gözetmeksizin tüm projeleri deneyimli, disiplinli, tecrübeli çalışanlarıyla 1986 dan beri başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Temak inşaat

Temak inşaat

Temak inşaat  14 yıllık deneyimli  yüksek makine mühendisi Tolga Eleman tarafından kurulmuş bir müteahhitlik firmasıdır.Uluslararası projelerde imzası olan Tolga Eleman 40’a yakın projeyi başarı ile tamamlamış ve devreye almıştır. Yaklaşık 3 milyon m² alanın inşasını gerçekleştirmenin tecrübesi ile yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.

Zara Ekici İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.

Zara Ekici İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.

Zara’da 165 adet Residence dairesi ve 25 işyerinden oluşan Avm projesinin yapımına devam ediyoruz.

KARKIN İNŞAAT VE GAYRİMENKUL

KARKIN İNŞAAT VE GAYRİMENKUL

15 Aralık 1994 tarihinde inşaat sektörü yepyeni bir değer kazandı. Avni KARKIN önderliğinde aile bireylerinin katılımıyla resmi adıyla KARKIN Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt A.Ş. kuruldu. Oğuz boylarından birinin adı olup, taşkın ve doyurucu anlamına gelen Karkın, isminin anlamına nazire yaparcasına çalışmayı bir şirket ilkesi edindi. Her daim var olanla yetinmeyip, beklentilerden fazlasını sunmayı amaçladı. Türkiye’nin […]