• bilgi@istesivas.com

ARAMA SONUÇLARI

Öndergrup insaat san tic ltd sti

Öndergrup insaat san tic ltd sti

1986 yılında Sivas’ta kurulan, inşaat ve hafriyat sektöründe hizmet veren Önder inşaat Hafriyat San.Tic.Ltd.Şti, bu güne kadar üstlendiği tüm projeleri başarıyla ve zamanında tamamlamıştır. Şirketimiz İstanbul genelinde çeşitli büyüklükte mimari projeler, altyapı, taahhüt, dere ıslahı gibi iş hacmi gözetmeksizin tüm projeleri deneyimli, disiplinli, tecrübeli çalışanlarıyla 1986 dan beri başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

AKTAŞ MODERN YAPI LTD.ŞTİ.

AKTAŞ MODERN YAPI LTD.ŞTİ.

2010 yılından bugüne inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız üsküdar bölgesinde 30 a yakın projeye imza atmış iskanlı bir şekilde teslimini ygerçekleştirmiştir. .YAPTIĞIMIZ İŞLER REFERANSIMIZDIR düşüncesiyle hareket etmekteyiz….

KARKIN İNŞAAT VE GAYRİMENKUL

KARKIN İNŞAAT VE GAYRİMENKUL

15 Aralık 1994 tarihinde inşaat sektörü yepyeni bir değer kazandı. Avni KARKIN önderliğinde aile bireylerinin katılımıyla resmi adıyla KARKIN Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt A.Ş. kuruldu. Oğuz boylarından birinin adı olup, taşkın ve doyurucu anlamına gelen Karkın, isminin anlamına nazire yaparcasına çalışmayı bir şirket ilkesi edindi. Her daim var olanla yetinmeyip, beklentilerden fazlasını sunmayı amaçladı. Türkiye’nin […]