• bilgi@istesivas.com

ARAMA SONUÇLARI

MİPA YAPI İnsaat Madencilik (mermer uygulama)

MİPA YAPI İnsaat Madencilik (mermer uygulama)

istanbul beylikdüzü merkezli firmamız ile KONUT, VİLLA VEYA FABRİKA PROJELERİNDE BASAMAK DENİZLİK VE ZEMİN DÖŞEMELERİNİN DOĞALTAŞ KAPLAMA İŞLERİNİ YAPMAKTAYIZ. İNSAAT İLE İLGİLİ DANISMANLIK HİZMETLERİMİZ İLE MÜSTERİLERİMİZE VE DOSTLARIMIZA HİZMET VE TEKNİK DESTEK VERMEKTEYİZ. kurucusu oldugum firmamızda 20 yılı askın insaat muhendisligi bilgi birikimimle, sektorde teknik destek danısmanlık yapmaktanda memnuniyet duymaktayım.

BEŞİKTAŞ MERMER

BEŞİKTAŞ MERMER

BEŞİKTAŞ MERMER olarak; mermer, granit, cimstone alanlarında uzmanlaşmış kadromuz ile 1991 yılından bugüne depo,uygulama ve montaj hizmeti vermekteyiz. Tecrübemiz, genç ve yenilikçi yapımız, müşteri merkezli sistemlerin planlanması, üretimi ve devreye alınması aşamasında, lider firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır. Geçmişten günümüze süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite” , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin […]

AKIN ABRASİV

AKIN ABRASİV

Firmamız 2000 yılında kurulup faaliyetine başlamıştır.Şirketimizin işletme konusu, aşağıdaki maddelerin toptan satışları,imalatı, ithalatı ve ihracatıdır Aşındırıcılar ve zımpara taşları. Elmas uçları ve elmaslı kesiciler, testereler, karotlar. Mermer, mozaik, granit’te kullanılan silim taşları. Her tülü mermer ve granit yapıştırıcıları. Mermer ve granit parlatmak için kullanılan cilalar, koruyucular ve bilimum kimyasallar. Mermer ve granitte kullanılan hırdavat malzemeleari.