• bilgi@istesivas.com

ARAMA SONUÇLARI

Türcert İşletme Danışmanlık

Türcert İşletme Danışmanlık

TÜRCERT, kurulduğu ilk günden itibaren, her boydan ve her sektörden işletmenin genel gözetim hizmetlerinden denetim hizmetlerine, sevkiyat hizmetlerinden fumigasyon hizmetlerine, uygunluk kontrollerinden konteyner gözetimlerine ve tedarikçi denetimlerinden laboratuvar ve muayene hizmetlerine kadar işletmelerin farklı süreçlerine odaklanmakta ve uluslararası boyutta olmak üzere tarafsız, bağımsız, kesintisiz, kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir.

TÜRCERT A.Ş. Muayene, Teknik ve Periyodik Kontrol Hizmeti

TÜRCERT A.Ş. Muayene, Teknik ve Periyodik Kontrol Hizmeti

Uluslararası akredite olarak periyodik kontrol ve muayene hizmetleri veren belgelendirme kuruluşuyuz. Şirketimiz, kaldırma iletme makinalarının periyodik kontrolü, iş makinalarının periyodik kontrolleri, asansör muayeneleri, basınçlı kaplar periyodik muayenesi, elektriksel testler, LVD ve EMC testleri ve denetim hizmetlerinde kuruluşlara bağımsız denetim ve belgelendirme hizmetleri vermektedir.

ANIL YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK

ANIL YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK

Maliye Bakanlığı eski denetim elemanlarından ve özel sektör kurumlarında yöneticilik görevi üstlenmiş 7 Yeminli Mali Müşavir tarafından 2000 yılında kurulan ANIL YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş., Türkiye’nin önde gelen denetim şirketlerinden biri haline gelmiştir. Bugün bünyesinde 16 Yeminli Mali Müşavir, 20 denetçi ve 3 idari personelden oluşan, DENETİM BÖLÜMÜ,KDV ve DİĞER KANUNLARDA YER […]