• bilgi@istesivas.com

EKİL İNŞAAT

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
591 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: EKREM EKŞİ
  • ADRES: 19 Mayıs Mahallesi İnönü Caddesi Kürkçü Sokak No : 15/2 Kozyatağı- Kadıköy / İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 463 3210
  • NERELİ: MERKEZ / Merkez
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

MİSYONUMUZ : Ekil İnşaat’ın kuruluş amacı, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de örnek yaşam alanları oluşturmak suretiyle, ülkemizde lider olarak kalmaktır.

İstemlerinizle ilgili “Her ayrıntıyı bulabileceğiniz tek adres” olma noktasında yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.
Bu amaçla birikim ve tecrübelerimizi, yeni ve farklı iş alanları ile çeşitlendiriyoruz.

Çalışmalarımızda en büyük güvencemiz olan çalışanlarımızın alın teri ve “her biri” kendi alanında uzman yönetici kadromuzun, üstün performansı nedeniyle, cesaretle girdiğimiz inşaat sektöründe istikrarlı çalışmalarımız devam etmektedir.
Temel felsefemiz; çağdaş şantiyelerimizde gerçekleştirmiş olduğumuz kaliteli ve sorumlu hizmetlerimizle, müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizi ortak fayda sağlayacak şekilde güçlendirmek ve geliştirmektir.
Şirketimiz faaliyet gösterdiği alanlarda yaptığı yatırımlarını başarı ile yürütmekte ve yönetim, insan kalitesi, çağdaş teknoloji ve bilgi sistemlerine verdiği önemle de 21.yüzyılın küreselleşen ekonomisinde kaliteli ürün ve hizmetleri ile yerini almaktadır.

Şirketimizin hedefi, sektöründe yenilikçi uluslararası firmalarla işbirliğine giderek, geleceğin teknolojisini bugünün Türkiye’sine taşımak ve bu suretle, Türk firmalarının dünya pazarlarında hak ettiği yere gelmesini sağlamaktır.

Gelenekselleşmiş üretken hamlelerimizle; insana, doğaya ve çevreye saygımızdan ödün vermeden, daha güçlü Türkiye ve daha mutlu bir toplum için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ : 30 Yıldır gerçekleştirdiği inşaatlarında, kaliteden ödün vermeyen ve tüm detaylara özen gösteren Ekil İnşaat, yatırımcıların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda uygun olanın en iyisini gerçekleştirmeyi kendisine amaç edinmiş olup, ülkenin fiziki, jeolojik ve ekonomik koşullarına uygun yapılar inşa etme sorumluluğu ile çalışmalarına devam etmektedir.
Büyük bölümü Türkiye’nin 1.derece deprem kuşağında bulunan gerçekleştirmiş olduğu yapılarında Ekil İnşaat; en son teknolojileri uygulayarak yüksek mukavemetli ve kaliteli yapıları ile, sektöründe her zaman örnek gösterilen firma olmuştur.

Ekil İnşaat, öncelikle insana verdiği önem nedeniyle depreme dayanıklı birçok çeşitli binalar inşa etmek suretiyle; çağdaş, bilimsel uygulamaları kendisine şiar edinerek insanlarımıza estetik ölçütlerde alternatif yaşam alanları sunmaya devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.