• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
397 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: FAHRETTİN ECEVİT
  • ADRES: Dünya Ticaret Merkezi E.G.S. Blok B1 No:22 Yeşilköy/Bakırköy/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 465 0855
  • NERELİ: MERKEZ / Merkez
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1973 yılından bugüne geldiğimizde istikrar ve sürekliliğin sigortacılıkta ne kadar önemli bir yerde olduğu açıkça görülmektedir. 40 yılı aşkın hizmetlerimizde öncelikli kuralımız olan doğru bilgi, doğru poliçe, doğru tazminat ilkesini uygulamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Müşterilerimizle ilişkilerimizde bir numaralı ilke olan ‘açıklık ve dürüstlük’ ilkesinin ne kadar doğru ve süreklilik sağlayıcı olduğunu tecrübelerimizle görmekteyiz.

Doğru Risk
Doğru risk tanımlamasını poliçeden önce yapıp, güvenilir sigorta şirketlerinden teminat alarak hasar durumunda müşterimizin yerine geçerek tazminatı ödetmek işimizin özetidir.

Sigorta poliçesi satın almak teminat altında olmak için yeterli değildir. Ne alındığının bilinmesi, alınmadan önce gerekli risk analizinin yapılmış olması ve bu analiz sonuçlarına göre poliçe alınması esastır. Unutulmamalıdır ki hasar ancak ve ancak doğru poliçeye göre ödenir, hatalı, eksik ve yanıltıcı bilgilere göre düzenlenmiş poliçenin hasarını sigorta şirketinden alabilmek mümkün değildir.

Yakın Takip
Değişmeyen tek şey değişimin kendisi değil midir?

Bugün aldığınız bir poliçe 6 ay sonra aynı teminatlarla ve aynı bedellerle mi olmalıdır? Hasar yaşayan ve sigorta şirketlerinden hasar tazminatlarının tahsilinde eksiklik yaşayan sigortalılarının karşılaştığı sorunlardan belki de en önemlisi bu olmaktadır. Geçmişte alınmış, yıllardır üzerinde değişiklik yapılmadan yenilenmiş poliçelerin hasarla karşılaşınca ne kadar zayıf kaldığı, mağduriyetlere yol açtığı görülmektedir.

İşte bu sebeple şirketimiz geçmişinden beri yaptığı ‘sürekli yakın takip’ çalışmasını devam ettirmekte, risk tanımlamasını sadece poliçe yenilemelerine bırakmayıp, güncellemeleri sağlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.