• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
440 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Duran ÖZAY
  • ADRES: KERESTECİLER SİTESİ ÇINAR SOKAK NO:29 MERTER/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 556 5802
  • NERELİ: ZARA / Kızık Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

eğişen ve gelişen Türkiye’mizin olmazsa olmazı olan Tekstil Sektörü’ne 1975 yıllarda başlayan ticaret hayatımızla, müşterilerinin standart beklentilerinin ötesine geçmeyi kendine hedef edinmiştir. 1988 yılında babamız Nurettin ÖZAY tarafından ÖZAY TEKSTİL adıyla ticaretin can damarı olan Mahmutpaşa’da toptan tesettür giyim alanında ticari hayatına devam etmiştir. 1988 yılından bu yana büyümeye devam eden firmamız, 2011 yılında yeni bir yüzle Merter’de DU&AY BUTİK markası ile, kaliteyi uygun fiyata üretip, dürüst ilkesini prensip edinerek yoluna büyüyerek devam etmektedir.

Modern ve kendine has özgün tasarımları, kusursuz hizmet anlayışı ile ürünlerimizi tüm Dünya’ya pazarlamak başta hedefimiz olmakla birlikte, Ortadoğu, Afrika, Balkan Devletleri ve Türk Cumhuriyeti Devletlerinde, ihracatımızı gittikçe arttırarak pazar payımızı genişletmekteyiz.

DU&AY BUTİK, Merter’de bulunan geniş ve göz alıcı Showroom’unda, üstün iş ahlakı ile siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

Kaliteyi uygun fiyata üretip ve bu hizmeti de siz değerli tüketicilerimizle buluşturmak için, şimdi söz bizde…

Yönetim Kurulu

Ahmet Duran ÖZAY Mehmet ÖZAY

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.