• bilgi@istesivas.com

DSIGN ENDÜSTRİYEL REKLAM A.Ş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
632 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HIDIR EYİDOĞAN
  • ADRES: Ömerli Mah. Kurtini Sok. No:22 Hadımköy / Arnavutköy / İstanbul / Türkiye
  • TELEFON: 0 (212) 771 5050
  • NERELİ: ZARA / İğdir Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş olarak 1986 yılından itibaren, potansiyel müşterileri alıcılar haline getiren, etkili bir “marka deneyimine yönelik” ürünler ve hizmetler sunan, müşterilerimize özel sürekli katma değer yaratma misyonu ile çalışan bir kuruluşuz.

İş ortağımız olan 3M, Ecce, Abstracta, Sokoa, Caimi ve daha bir çok kuruluşla rekabetçi gücümüzü koruyor, ” know-how” ımız ile iş mükemmelliğini esas alıyoruz, müşterilerimize değer katarak güvenilir ve yenilikçi yapımızı sürdürmek hedefi ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Bu özelliklerimiz, 200’ün üzerindeki personelimiz ve 20.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimiz ile tüm kurumsal kimlik çalışmalarının aynı yerde yapılabildiği bir firma haline geliyor ve rakiplerimizden ayrıcalıklı bir konumda yer alıyoruz. Değişimin ve kalitenin temel belirleyici olduğu günümüz iş dünyasında güvenilir bir iş ortağı olmaya devam edeceğiz.
DSIGN olarak çalışmalarımızda kalite, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre sağlığı konularını ön planda tutarak, üst yönetimce desteklenen, çalışanlarımızca benimsenen kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini oluşturarak sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz.

DSIGN Endüstriyel Reklam A.Ş.’nin kurumsal anlayışı, sosyal sorumluluğu ve paylaştığı değerler ile uyum sağlamaktadır.

Kalite Politikamız,
DSIGN Endüstriyel Reklam A.Ş. kurumsal hedeflerimizdeki başarımızı, kalite bilincimizi sürekli olarak geliştirerek sağlayacağız. Yüksek kalitede ürünler sunarak en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayıp, doğru planlama yaparak kaynak ve zaman israfını önleyeceğimizi, üretimden montaj aşamasına kadar uyguladığımız süreçlerin performansını bütün sahalarda izleyerek ve takip ederek sektörde lider konuma ulaşmayı, standartlara uygun; en uygun kalitede, ekonomik, güvenli ve hatasız ürün ve emniyetli hizmet sunmayı, sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanlarımızın, daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini yükseltmeyi, verilen eğitimlerle çalışanlarımızı ve sistemimizi sürekli geliştirmeyi ve tüm faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız DSIGN Endüstriyel Reklam A.Ş.’de sağlık, emniyet ve çevre sorumlulukları, işimizin ayrılmaz parçasıdır.

Bu amaçla,
Faaliyetlerimizi Çevre ve İSG mevzuatlarına ve hukuken bağlı bulunduğumuz tüm kuruluşların standartlarına uygun olarak gerçekleştirmeyi, Çevre ve İSG risklerini belirleyerek, kontrol ederek ve düzeltici, önleyici faaliyetlerde bulunarak riskleri, iş kazalarını, sağlık bozulmalarını ve çevre kazalarını en aza indirmeyi, faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çevreye etkilerini asgari düzeye indirmek ve faaliyetlerimizden kaynaklanacak ölüm, yaralanma ve sağlık bozulmalarından çalışanlarımızı korumayı, tüm çalışanlarımıza bireysel İSG ve Çevre Sorumluluklarının farkında olmalarını sağlayacak eğitimler vereceğimizi, Çevre ve İSG performansını gözden geçirerek ve performansını izleyerek sürekli gelişmesini sağlamayı, taahhüt ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.