• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
687 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Sayar
  • ADRES: İnönü Mah., Fatih Sultan Mehmet Cd. No:18, 41400 İnönü Gebze Güzeller Osb/Gebze/Kocaeli
  • TELEFON: 0 (542) 748 4774
  • NERELİ: DİVRİĞİ / Akbaba Köyü
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:30 - 16:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

DAB Loistik ; Müşterilerimize değer katan projeler üretmek. İş süreçlerini analiz edip firmanın ihtiyaçlarına uygun şekilde yalınlaştırmak. Müşterilerimiz ile aynı dili konuşmak, hızlı ve kalıcı çözümleri devreye almak.Yeni başlayan projelerde uzman ekibimiz ile geçiş sürecini yönetmek ve eğitimler vermek.

Yeni başlayan projelerde uzman ekibimiz ile geçiş sürecini yönetmek ve eğitimler vermek. Müşterilerimize değer katan projeler üretmek. İş süreçlerini analiz edip firmanın ihtiyaçlarına uygun şekilde yalınlaştırmak. Müşterilerimiz ile aynı dili konuşmak, hızlı ve kalıcı çözümleri devreye almak.Yeni başlayan projelerde uzman ekibimiz ile geçiş sürecini yönetmek ve eğitimler vermek.

Müşterilerimize değer katan projeler üretmek. İş süreçlerini analiz edip firmanın ihtiyaçlarına uygun şekilde yalınlaştırmak. Müşterilerimiz ile aynı dili konuşmak, hızlı ve kalıcı çözümleri devreye almak.
Müşterilerimize değer katan projele Müşterilerimize değer katan projeler üretmek. İş süreçlerini analiz edip firmanın ihtiyaçlarına uygun şekilde yalınlaştırmak. Müşterilerimiz ile aynı dili konuşmak, hızlı ve kalıcı çözümleri devreye almak.Yeni başlayan projelerde uzman ekibimiz ile geçiş sürecini yönetmek ve eğitimler vermekr üretmek. İş süreçlerini analiz edip firmanın ihtiyaçlarına uygun şekilde yalınlaştırmak. Müşterilerimiz ile aynı dili konuşmak, hızlı ve kalıcı çözümleri devreye almak.Yeni başlayan projelerde uzman ekibimiz ile geçiş sürecini yönetmek ve eğitimler vermek.
Müşterilerimize değer katan projeler üretmek. İş süreçlerini analiz edip firmanın ihtiyaçlarına uygun şekilde yalınlaştırmak. Müşterilerimiz ile aynı dili konuşmak, hızlı ve kalıcı çözümleri devreye almak.Yeni başlayan projelerde uzman ekibimiz ile geçiş sürecini yönetmek ve eğitimler vermek.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.