• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
271 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HASAN AYDIN
  • ADRES: Şair Ziya Paşa Caddesi No: 45 80020 Karaköy İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 245 2212
  • NERELİ: ZARA / Karacahisar Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ÇETİNKAYA PANO
Kapılarımızı 1979 yılında açtık. Elektrik sektöründeki faaliyetlerimizde ilk günden itibaren büyümeyi ve gelişimi hedefledik. Bu amaçla yurt içi ve yurt dışı pazarlar için birçok prestijli ürünü başarıyla ürettik.

Üretimini yaptığımız; plastik pano, metal pano, polyester pano, buat kutusu, aydınlatma armatürü, yeraltı buat ve rögar kapakları, sigorta kutuları ve regülatör ürünlerinde daima kaliteye ve güvenliğe önem verdik.

Dünyadaki trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve Ar-Ge yatırımlarını artırarak sektörün ilerlemesine katkıda bulunduk. İhtiyaçları önceden tespit ederek, üretim ve pazarlamamızı her daim beklentiler yönünde geliştirdik. Bu yönde ürün yelpazemizi genişleterek müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi ilke edindik.

İkinci kuşağın yönetimimize katılmasıyla birlikte, üst düzey motivasyonun yanı sıra hızlı ve doğru karar alabilme kabiliyetimiz ile sürdürülebilir büyümeyi yakaladık.

2015 yılında yapımı tamamlanan modern tesisimize taşınarak faaliyetlerimizi hızlandırdık.

Kuruluşumuzdan bu yana faaliyet gösterdiğimiz her alanda öne çıkarak, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasına girmeyi başardık.

Çetinkaya Pano olarak kendi üretimimiz olan panoların yanı sıra dünya çapında ün kazanmış GEWISS ve LEGRAND firmalarının Türkiye bayiliği ile KONDAŞ ve ENTES’in bayiliğini de sürdürmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.