• bilgi@istesivas.com

BEYAZGÜL DAVET VE TOPLANTI MERKEZİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
192 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AYDIN ŞİMŞEK
  • ADRES: Rami Kışla Cad. No:52 Topçular Eyüp İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 544 1512
  • NERELİ: ZARA / Avşar Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

KURULUŞ…

1985 yılında Şişli İzzetpaşa’da Çevre Düğün Salonu ile salonculuk hayatımıza başladık.

1989 yılında kurucumuz sn. Sami ŞİMŞEK tarafından Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi`nde ilk şubemizi hizmetinize sunduk. Zaman içerisinde bölgemizde mekan ihtiyacının yetersizliğini fark ederek sırasıyla Beyazgül G.O.Paşa , Beyazgül Kücükköy , Beyazgül Sultangazi ve son olarakta Beyazgül Eyüp şubesini açmış olduk.

Esnek sektör anlayışımızla kuyumculuk sektörüne 1995 yılında Akgül Kuyumculuk ile anlaşarak Beyazgül Kuyumculuk adı altında faaliyete başladık. Sizlerden aldığımız destek ve güven doğrultusunda 2006 yılı itibariyle inşaat sekörüne atıldık. Sloganımız ”Sağlam yuva sağlam temeller üzerine kurulunca daima ayakta kalır .” oldu.

Küçük adımlarla büyük hedeflere ulaşmayı benimsemiş olan şirketimiz güveninizden dolayı sizlere teşşekkürü borç biliyor yeni hedeflere birlikte ulaşmayı ümit ediyoruz…

Bugün Beyazgül Merkez, Beyazgül Bayramaşa, Beyazgül Küçükköy ve Beyazgül Sultangazi şubemizle faaliyetlerimize devam etmekte, her yıl yüzlerce çiftimizin en mutlu günlerine tanıklık etmekte, bir çok şirket, dernek ve çeşitli kuruluşların organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.