• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
545 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BÜLENT İNAL
  • ADRES: 1231. Sokak (Eski 41. Sokak) No:35 Ostim / ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 354 4800
  • NERELİ: ZARA / Merkez
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Alpena Grup Alpena Yapı Elemanları Sanayi İthalat ve İhracat Ltd. Şti. Eylül 1995 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. Başlangıç faaliyeti olan doğrama sektörüne (PVC, alüminyum, ahşap) yan malzeme ve hırdavat satışına halen devam etmekle birlikte; ilerleyen süreçte imalat grubuna da girerek faaliyet alanlarını artırmıştır.

İlk yıllarda sadece Alpena Yapı Elemanları Ltd.Şti. ni bünyesinde bulunduran Alpena Grup; ilerleyen yıllarda 2007 de Alpena Balkon Camlama, 2011 de Alpena Yapı Otomasyonu ve 2013 yılında Alüminyum Çözüm Merkezi ni de hizmet alanına dahil ederek ticari faliyetini daha geniş ürün yelpazesi ile devam ettirmektedir.

Alpena Yapı Otomasyon birimimiz Alpena Grup içerisinde en yeni birim olarak müşterilerine yüksek standartlarda malzeme satışı yapmakta; aynı zamanda satılan ürünlerin imalatını ve istenmesi durumunda montajını yapmak suretiyle hizmet vermektedir. 1000 m2 lik bir kapalı alanda üretim yapan Alpena Yapı Otomasyon grubumuz panjur, kepenk, dekoratif ve endüstriyel garaj kapıları, fotoselli otomatik kapılar, pergola ve tente sistemleri, bahçe kapıları ve bariyer sistemleridir.

Bütün bu hizmetlerini gerek satış ve gerekse üretim personeli arasında doğru koordinasyonu sağlayarak kesintisiz ve eksizsiz bir şekilde sunmaktadır. Şirketimiz yeni yapılandırılmış veya tadilat aşamalarındaki tüm mekanlarınıza uzun süreler sorunsuz kullanacağınız , kaliteli ve estetik çözümler geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Bizler Alpena Yapı Otomasyon grubu olarak siz değerli müşterilerimize yakın olmak hedefi doğrultusunda beklenti ve düşüncelerinizi analiz edip, yeni veya eski, müstakil veya toplu tüm konutlarla ticari ve endüstriyel yapıların görünüş, renk ve kaplamalarını bütünüyle hesaplayarak elde ettiğimiz verilere bilgi birikimlerimizi de ekleyerek çözümler üretmekteyiz.

Alpena Yapı Otomasyon grubumuz stratejilerini sizlerden gelen talepler doğrultusunda belirlemekte, müşterilerimizin görüşleri ürün ve hizmetlerimişzin geliştirilmesi aşamasında şirket çalışanlarımıza yön vermekte ve “kalite” konusunda mükemmelliği sağlamaktadır.

İLKELERİMİZ

› Müşteri odaklılık
› Kaliteli malzeme
› Kaliteli hizmet
› Güven Başarı
› Süreklilik,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.