• bilgi@istesivas.com

AKTAŞ HAFRİYAT

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
411 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HÜSEYİN AKTAŞ
  • ADRES: MERKEZ MAH. 728.SOK NO 25 D.1 İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 433 0593
  • NERELİ: ZARA / Yapak Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İNŞAAT HAFRİYAT SEKTÖRÜNDE YER ALAN FİRMAMIZ 1996 YILINDA İKİ KARDEŞ TARAFINDAN KURULMUŞTUR.

HER GEÇEN GÜN YENİLENEN MAKİNE PARKIMIZ , DENEYİMLİ ÇALIŞANLARIMIZ VE GÜÇLÜ SERMAYE YAPIMIZ ILE MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN ÇALIŞAN FİRMAMIZ BİR ÇOK ÖNEMLİ PROJEYE İMZASINI ATMIŞTIR.

HAFRİYAT İŞİ ÖNCESİ BÖLGENİN JEOLOJİK YAPISINI İNCELEYEREK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ YANILTMAYACAK DENEYİME SAHİP İYİ BİR EKİPLE ZAMANINDA İŞ TESLİMİNDE BULUNMAYI PRENSİP EDİNEN ŞİRKETİMİZ HAFRİYAT KAZISI, NAKLİYESİ, DOLGU VE SERME İŞLERİNİ İTİNA İLE YAPARKEN İHTİYACA GEREKLİ OLAN CEVABI EN HIZLI, EKONOMİK, SAĞLIKLI VE ESTETİK BİR ŞEKİLDE VEREBİLMEKTEDİR.

YETERLİ ELEMAN, TEKNİK KADRO, MALZEME, EKİPMAN VE BİLGİYE SAHİP OLAN FİRMAMIZ GELİŞEN İNŞAAT SEKTÖRÜ TEKNOLOJİSİNİ TAKİP EDEREK VE BU TEKNOLOJİYİ BİRFİİL KULLANARAK BUGÜNE ULAŞMIŞ VE SEKTÖRÜN DOĞRU YORUMLAMASI FİKRİNİ YAKALAMIŞTIR.

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN FARKLI ALANLARINDA AYNI ÜSTÜN UZMANLIK DENEYİMİ İLE HİZMET VERİRKEN TAMAMLADIĞIMIZ HER YENİ PROJENİN YAŞAMA VE YAŞAMI HEP DAHA İYİYE GÖTÜRMEYİ HEDEFLEYEN KURUMSAL BİRİKİMİMİZE YEPYENİ DEĞERLER KATTIĞINA İNANIYOUZ.

KURUCULAR: HÜSEYİN AKTAŞ VE HASAN HÜSEYİN AKTAŞ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.