• bilgi@istesivas.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
569 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ADİL ÜNAL
  • ADRES: Oto San. Sitesi Aytekin Sok. No:12 4.Levent - ISTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 264 7919
  • NERELİ: HAFİK / Merkez
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

974 yılında Üniversal Torna Tezgahı imalatı ile başlayan ticari hayatımız bu gün talaşlı imalatta kullanılan Üniversal ve CNC tezgahların ithalatı ve satışı ile devam etmektedir. Adil Makina olarak ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin ilk tercihi olmanın haklı gururunu taşıyoruz…

Kuruluşumuzdan bu yana makine sektöründeki yenilik ve gelişmelere bizzat öncülük ederek Türk sanayisine ve sanayicisine en dürüst ,en kaliteli ve en hızlı şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız.
Avrupa ,Asya ve Amerika kıtalarındaki 40’ı aşkın firmanın Standart Takım Tezgahları,CNC Kontrollü Tezgahları ve Özel Tip Tezgahları ürün yelpazemizde bulunmaktadır.

CNC Tezgahlarda; CNC Kontrollü Dik İşleme Merkezleri, CNC Kontrollü Çift Kolonlu Dik İşleme Merkezleri,CNC Torna Tezgahları,CNC 5 Eksenli Dik İşleme Merkezleri, CNC Yatay İşleme Merkezleri, CNC Dik Torna Tezgahları,CNC Kılavuz Çekme Tezgahları, CNC Taşlama Tezgahları, CNC Erozyon Tezgahları, CNC Bohrwerk Tezgahları…

Üniversal Tezgahlarda İse; Kalıpçı Frezeler, Koç Başlı Frezeler, Büyük Ve Küçük Çaplı Tornalar, Sütunlu Ve Radyal Matkaplar, Satıh Taşlama Tezgahları, Dik Tornalar, Dik Frezeler, Takım Bileme Ve Testere Bileme Tezgahları, Şerit Ve Daire Testereler, Rektifiye Tezgahları, Şahmerdan Tezgahları… bulunmaktadır.

40 yıllık tecrübemiz ve yeniliklere açık ekibimizle Türk Sanayisine hizmet ederek onu çok daha ileriye taşımak en büyük hedefimizdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.