• bilgi@istesivas.com

4K DIŞ TİC VE PAZARLAMA

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
639 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ÜMİT YILDIRIM
  • ADRES: 16. Ada No: 77-79 İstoç Mahmutbey - İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 659 1082
  • NERELİ: GÜRÜN / Hüyüklüyurt Köyü
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

4K HEDİYELİK EŞYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
4K 1996 yılında mutfak eşyaları alım satımı ve cam imalatı ürünleri ile sektöre merhaba demiştir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran firma 2000 yılında banyo aksesuarları imalatı yapmaya başlamış ve bu konuda da başarı elde etmiştir.

Tüm bu çalışmaların yanı sıra ahşap ve deri sandık çeşitleri ile bir evde ihtiyacınız olabilecek sandık ve makyaj sandıkları çeşitleri ile üretimini genişletmiştir. Birbirinden şık tasarlanmış kirli sepetleri, çöp kovaları ve mutfak aksesuarları ile sektörde aranılan firma haline gelmiştir.

Cam mutfak eşyaları, sebzelikler, banyo grupları, ev dekor ürünleri ile 150 civarı ürün çeşidi ile tüm Türkiye genelindeki AVM’ ler çeyiz mağazaları ve züccaciye satıcıları ile çalışmaktadır. Satış sonrası hizmetlerine önem veriyor, ürünler ile ilgili sorunları en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. ‘Sigortacı hasar sonrası ,satıcı ise satış sonrası hizmette belli olur’ İlkesini benimseyen firma bu sözü hiç unutmadan yoluna devam ediyor ve müşteri memnuniyetini kazanıyor.

Firmamız her sene düzenli olarak sektör fuarlarına katılım sağlamaktadır.

Sektörde sıradışı ürünlerin üretimi ve ithalatı ile ciro yaptırmayı hedefleyen firmamız İstoç Z Blok No:3 de faaliyet göstermektedir. Tüm yenilikleri ile siz değerli müşterilerimize hizmete devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.